reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielkanocne czerwcówki:)

Lenuszka

Mamusia Gajusi
Dołączył(a)
2 Grudzień 2009
Postów
18 425

images

Kochane z racji tego, że zbliżają się święta Wielkanocne proponuję założyć Wątek na którym to będziemy dzielić się przepisami, opisywaniem tradycji u Was w domach, dekoracjami na Wielkanoc;)
images

http://www.google.pl/imgres?imgurl=...=iTRqTaW3N8n84AaY8azfCQ&sqi=2&ved=0CEUQ9QEwCAhttp://www.google.pl/imgres?imgurl=...=iTRqTaW3N8n84AaY8azfCQ&sqi=2&ved=0CD8Q9QEwBQ
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie na razie tak:
ciasta(w tym roku skromnie bo zawsze było 10..):
ananasek
blok czekoladowy
snicers
bajaderka
cycki murzynki

sałatki, mięso itd na chwile obecną:
warstwowa sałatka z tuńczyka i kukurydzy
sałatka z zupek chińskich
gyros
ptasie gniazna
pierś w krakersach
ślimaczki francuskie(na cieście francuskim)
grzybki z jaj
skrzydełka po diabelsku
schab z ananasem
sałatka jarzynowa(kaczy żer)
mielone
:-)
 
Ja w tym roku chciałam zrobić coś co jest tradycją w USA na Wielkanoc. Jest to chowanie jajek na podwórku w różnych miejscach, dzieci chodzą i szukają. Powinny to być plastikowe jajka które się otwiera i do środka chowa jakieś małe prezenciki, cokolwiek co się zmieści do tych jajeczek. Dziecko ma duży ubaw z tego. Problem w tym że nie wiem gdzie kupić takie jajka otwierane. Mój szkrab jest wielkim fanem "JAJU" więc chciałam to zrobić dla niego, myślę że będzie zadowolony :tak:Easter-egg-hunt.jpg
 
Ostatnia edycja:
ja z dzieciństwa pamiętam że na zajączka rodzice na dworze chowali nam w różnych miejscach drobne prezenciki i ja z rodzeństwem szukaliśmy, było to bardzo fajne i Natankowi chce zrobić tak samo :) no i oczywiście mówili że to zajączek przyniósł
 
Ostatnia edycja:
Ja z moimi bliźniakami to w takie zabawy się nie bawię, bo zamiast jajek to cała rodzina będzie zmuszona szukać dzieci:-D
 
reklama
reklama
Do góry