reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielki Styczniówkowy Zlot

reklama
Juz mi duzo blizej do Zabrza jest :tak::-( Kurcze jakoś coraz mniej zaczynam wieżyć w to moje spotkanie z Wami:-( My jeszcze niedorobiliśmy się auta więc musielibyśmy tułać się pociągami:-:)wściekła/y:
 
Pomysł świetny.Planów na wakacje jeszcze nie mam, więc super :-)
Włodawa za daleko.
Dla mnie najbardziej pasuje Dolny Śląsk i lubuskie:tak:, ale znając życie to gdzie indziej tez się dokulam:-)
( mam nadzieję,że nic nagłego kurcze nie wyskoczy.....:cool:)
 
Racja Xmama .... to każdemu wydłuża drogę o kilkaset kilometrów. Proponuję Polskę zachodnią. Macie jakieś inne miejsca ?
 
Juz mi duzo blizej do Zabrza jest :tak::-( Kurcze jakoś coraz mniej zaczynam wieżyć w to moje spotkanie z Wami:-( My jeszcze niedorobiliśmy się auta więc musielibyśmy tułać się pociągami:-:)wściekła/y:

Jakie tułać ... przyjemnie się nam dziś jechało, a dzieci będą starsze i może trochę zmądrzeją :-D
 
No to ja mam pomysł:tak:. Błyskotliwa Żywa:-D. Może niech jedna z dziewczyn zrobi mapke Polski na której zaznaczy miasta, z których jesteśmy. Mając przed oczami nasze "rozmieszczenie" w terenie łatwiej będzie znaleźć nasz wspólny środeczek;-):-). Co Wy na to??

A tak naprawdeę to nie moja błyskotliwość tylko ściagnęłam z "Samotnych..", bo tam też są podobne plany na wakacje i taka mapka powstała, hihi:-D.
 
Na zachodnią to ja się pewnie nie dokulam:no:. Dla mnie to za daleko:-:)sorry:

kombinezon i do armatki :-D
jest jeszcze dużo czasu, nie rezygnujcie tak pochopnie, znajdziemy miejsce gdzie się dokulamy.

Przecież to nie miejsce, a czas może być większym kłopotem, zgranie tylu urlopów :szok:

Piszcie w jaki region wam pasuje, ale w kierunku środka .... chyba, że np. nad morze ??
Jesli o mnie to mogę pojechać wszędzie, nawet Okuninka, dla mnie to nie problem.
A te które nie mają samochodu, może zwerbują sobie kierowcę z samochodem, np, szwagra :-D
 
No to ja mam pomysł:tak:. Błyskotliwa Żywa:-D. Może niech jedna z dziewczyn zrobi mapke Polski na której zaznaczy miasta, z których jesteśmy. Mając przed oczami nasze "rozmieszczenie" w terenie łatwiej będzie znaleźć nasz wspólny środeczek;-):-). Co Wy na to??

A tak naprawdeę to nie moja błyskotliwość tylko ściagnęłam z "Samotnych..", bo tam też są podobne plany na wakacje i taka mapka powstała, hihi:-D.

Ja myśle że to jes zaje... pomysł tak będzie nam najlepiej znaleść sam środeczek:-) Żywa dobrze gada wódki jej dać :-D
 
reklama
No to ja mam pomysł:tak:. Błyskotliwa Żywa:-D. Może niech jedna z dziewczyn zrobi mapke Polski na której zaznaczy miasta, z których jesteśmy. Mając przed oczami nasze "rozmieszczenie" w terenie łatwiej będzie znaleźć nasz wspólny środeczek;-):-). Co Wy na to??

A tak naprawdeę to nie moja błyskotliwość tylko ściagnęłam z "Samotnych..", bo tam też są podobne plany na wakacje i taka mapka powstała, hihi:-D.

Masz ochotę się tym zająć ?
 
Do góry