reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielki Styczniówkowy Zlot

Mnie się widzi, że trochę potrwa zanim sprawa przycichnie.
Dla mnie zlot to również sprawa aktualna.

Moniu popieram w 100%
 
reklama
o rany baby !! hehe :-) bo wam po klapsu dam :-) nerwy byly i sie zmyly teraz wrocmy do sedna, jak juz wspominalam na poczatku sierpnia jestesmy z Mariolka w Kolobrzegu, jak ktos chce wpasc bo ma blisko albo ma daleko a mimo to chce wpasc to zapraszam hehe :-)
 
znaczy się zlot w Kołobrzegu?
To ja odpadam. W sierpniu nie mam urlopu ani ja ani Marcin, a sam Kołobrzeg jak dla mnie to średnia miejscówka :-)

Niemniej jednak bawcie się dobrze babeczki! I pisze to szczerze :-)
 
Mi sie za to Kolobrzeg bardzo podoba i chetnie bym dolaczyla do dziewczyn jesli akurat mi czas i fundusze na to pozwola:tak:;-)

a za zlotem tez nadal jestem:-)
 
Martucha :-)

Mi w tamtych oklicach wybrzeza bardziej odpowiada np. Mielno.
Kołobrzeg to troche za duze miasto na wakacje jak dla mnie. Co innego gdybym była w Twojej sytuacji, to pewnie wciąż bym jeździła :D
 
W sumie to jakby spotkanie odbyło się w Kołobrzegu to mi by ewentualnie pasowało :tak:, bo bym z małżem od razu na tydzień się zapuściła w okolice :-), choć wolę mniejsze miejscowości, jak Abeja :tak:
 
mnie to tam obojetnie byleby plaza byla i gdzie pochodzic :-) a w Kolobrzegu nie bylam (chyba) i chetnie sie wybiore :-) hehe co do zjazdu to nieoficjalny zjazd :-) no ale moze sie zrobi oficjalny jak sie zjedziecie hehe :-)
 
Abeja ja uwielbiam Miedzyzdroje i Kolobrzeg chciaz mniejsze miasta tez mi odpowiadaja;-):tak:wazne zeby morze bylo;-)

a czemu napisalas ze jakbys byla w mojej sytuacji??bo nie zalapalam:-p:sorry2:
 
reklama
o ile dobrze pamietam pisałas ze twoi rodzice maja w kolobrzegu dom :-) stad wlasnie o taka sytacje mi chodzilo :-) gdyby moi mieli to bym wciaż jezdziła :-)

chyba ze cos zle zapamietalam :-)
 
Do góry