reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielkie osiągnięcia naszych maluszków

Huraaa mamy pierwszego ząbka..ha ha ciesze sie jak głupia ale dłuugoo na niego czekalismy..:))noo i od dzis raczkuje Zuzka do przodu..znalazłam ja dzis pod stołem..heh:))pozatym nowe słowa dada i tata..i cos ne ne la la la i robi tany tany...:))wszystko naraz dosłownie..dosłownie nie nadążam!!!buziaki kochane!!!:*
 
reklama
Gratulacje z długo oczekiwanego ząbka i oczywiście z wysypu tylu nowych umiejętności! u nas dzisiaj pojawiło się- daj- a tak poza tym tatata- dadada i wiele niezrozumiałych słów- ale niestety cały czas brak mama- czekam cierpliwie:-D Mela cały czas chce wstawać- z przemieszczaniem gorzej-nie raczkuje a kroczki jak na razie w małej iości-także albo wstawanie albo noszenie:tak:
 
Dziękuje Aga:))i nie martw sie w krótce pojawi sie i mama:))na chodzenie tez przyjdzie czas..raczkowac nie musi pewnie odrazu wstanie i pojdzie:))pozdrawiam!!!
 
to i ja się pochawalę:-)
od paru miesięcy mówi mama, tata, baba, brum brum i pozostale nierozszyfrowane słowa;-)

nie raczkuje ale staje sam i jest super dumny, stawia kroczki i jakies 2 tyg temu nauczył się samodzielnie układać piramidę z kółek:
teraz smiga jeszcze lepiej z tym ukladaniem i zajmuje mu to jakies 20 sekund;-):-D

i umie robić kosi kosi:-)

Anitaa84- niesamowity jest Twój Oskarek! Normalnie dziób otworzyłam jak oglądałam filmik! Niezły bystrzak. Od jutra trenujemy z Ludzikiem, nie ma co!
Pozdrawiam:) i dwa głaski po tej mądrej Oskarkowej Główce:)
 
Ludzikowa_Mama dziękuję:tak::-D:-D
nikt mi nie chce właśnie uwierzyć dlatego nagrałam bo ponoć dzieci 12 mies. tego się uczą;-):tak:a ja naprawde pokazałam mu to tylko jeden raz:tak::-)
powodzenia w nauce:tak:
 
:sorry: U nas w dalszym ciągu doskonalenie chodzenia za rączki (i za traktorkiem :tak:). Z nowości to pojawiło się określenie BA gdy zrzuca jakieś przedmioty i wyciąga rączkę jak chce coś pokazać :laugh2:. Gdy zabieram go z huśtawki to głośno protestuje, a jeśli dziąsła nie dokuczają gada jak najęty :tak:. Podejmuje też próby wkładania klocków o różnych kształtach do odpowiednich otworów :wink:.
 
anitaa84 ale super- obejrzałam Oskarka niesamowity:szok:
u nas też piramida ale wszystkie kółka rozrzucane a nie składane:-D
ogólnie jesteśmy na etapie rozrzucania wszystkiego
 
anitaa84 ale super- obejrzałam Oskarka niesamowity:szok:
u nas też piramida ale wszystkie kółka rozrzucane a nie składane:-D
ogólnie jesteśmy na etapie rozrzucania wszystkiego


dziękuję:-) coś w tym jest z tym rzucaniem:-) chyba taki etap bo u nas też wszystko fruwa i jest to super śmieszne oczywiście tylko dla Oskarka:tak::-D
poza tym chciałby tylko stać i chodzić wiec wisi cały czas na człowieku i nie chce usiąść na dupencji;-)

no i oczywiście się sztucznie smieje, tzn. jak my się smiejemy to on od razu też kona ze smiechu:-D wczoraj wpadł w taka glupawkę smiania się że nie mogł przestać az się w końcu rozpłakał:szok::-D

no i jest nowe słowo od kilku dni "giń" cokolwiek to oznacza według niego;-)
 
Hej, nie pamiętam czy już tutaj pisałam bo baaaardzo dawno mnie na tym forum nie było, ale nawet jak już pisałam to i tak dużo na pewno się zmieniło od tamtego czasu. A więc, moja Martynka ma 9msc i 23 dni (24.08) i na dzień dzisiejszy sama wstaje, stoi trzymając się za jedną rękę, chodzi prowadzona, potrafi puścić się np kanapy żeby jednym krokiem przejść do mnie, mówi mama, tata, baba, dada, papa, brum, amam i parę innych dokładnie nie określonych słów;-) Rano robi siusiu do nocnika i czasem po drzemce też, raz zrobiła też kupkę i chyba nawet jej się to spodobało po tyłek był po tym czysty:-) Je głównie cycunia ale ni gardzi piersią z kurczaka, ziemniaczkiem, chlebem lub bananem ( to takie jej smakołyki) Ostatnio namiętnie bawiła się w inianina ( robiła aaaaa i ciągneła mnie za rekę żebym tak przytykała i odtykała jej przy buzi) a teraz bawi sięw autko i robi brrrrrr i chce żeby jej tak po usteczkach robić i żeby śmieszne dźwięki były ( no nie wiem jak to opisać)
Pozdrawiam
 
reklama
mam takie pytanko:-)

czy wasze dzieciaczki siadaja z pozycji leżącej (na plecach;-))? nie chodzi mi tu o to jak leża pod kątem chociaz minimalnym ale np na podlodze całkiem plasko?
 
Do góry