reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wielkopolska szukam mamy karmiącej która przeszła covid

Tiff

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2017
Postów
18
pojawiły się nowe doniesienia że mleko mam karmiących po covidzie może pomóc w walce z infekcją covid. proszę o pomoc mamę karmiącą która przeszła covid i mogłaby udostępnić mleko dla osoby przebywającej w szpitalu .
 
reklama
Bardzo mnie to zaciekawiło. Przepraszam, że tak źle to brzmi. Ale temat covid niesie za sobą wiele emocji. Czy osoba przebywająca w szpitalu źle znosi ta chorobę ? Jak to wygląda z tej perspektywy...
 
Bardzo mnie to zaciekawiło. Przepraszam, że tak źle to brzmi. Ale temat covid niesie za sobą wiele emocji. Czy osoba przebywająca w szpitalu źle znosi ta chorobę ? Jak to wygląda z tej perspektywy...
Bardzo mnie to zaciekawiło. Przepraszam, że tak źle to brzmi. Ale temat covid niesie za sobą wiele emocji. Czy osoba przebywająca w szpitalu źle znosi ta chorobę ? Jak to wygląda z tej perspektywy...
narazie z tego co wiemy od lekarzyma obustronne zapalenie płuc , łapiemy się każdej możliwej szansy aby znaleźć sposób aby zwiększyć szanse aby nie doszło do pogorszenia stanu zdrowia. młody chłopak bez współistniejących chorób. dziś znaleźliśmy w sieci informację ze Holendrzy chcą wspomagać walkę z covidem mlekiem matek po covidzie i łapiemy się tej szansy
 
narazie z tego co wiemy od lekarzyma obustronne zapalenie płuc , łapiemy się każdej możliwej szansy aby znaleźć sposób aby zwiększyć szanse aby nie doszło do pogorszenia stanu zdrowia. młody chłopak bez współistniejących chorób. dziś znaleźliśmy w sieci informację ze Holendrzy chcą wspomagać walkę z covidem mlekiem matek po covidzie i łapiemy się tej szansy
Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie. A może przeciwciała od osób które już były chore ?
Napisz jeszcze skąd jesteś.
 
narazie z tego co wiemy od lekarzyma obustronne zapalenie płuc , łapiemy się każdej możliwej szansy aby znaleźć sposób aby zwiększyć szanse aby nie doszło do pogorszenia stanu zdrowia. młody chłopak bez współistniejących chorób. dziś znaleźliśmy w sieci informację ze Holendrzy chcą wspomagać walkę z covidem mlekiem matek po covidzie i łapiemy się tej szansy
Witaj. A gdzie można poczytać o tych badaniach Holendrów?A wiadomo jak dużo tego mleka potrzeba?
 
Też chętnie bym poczytała. Sama byłam chora. Karmiłam jeszcze wtedy córkę i niestety ale chyba nie za wiele to pomogło. Covid przeszła bezobjawowo, ale skończyła w szpitalu z pocovidovym zapaleniem płuc. Pomógł antybiotyk.

Życzę zdrowia dla chłopca.
 
reklama
Też chętnie bym poczytała. Sama byłam chora. Karmiłam jeszcze wtedy córkę i niestety ale chyba nie za wiele to pomogło. Covid przeszła bezobjawowo, ale skończyła w szpitalu z pocovidovym zapaleniem płuc. Pomógł antybiotyk.

Życzę zdrowia dla chłopca.
Hej. Przykro mi, że synek miał zapalenie płuc :(. Mój miał 6 miesięcy jak miałam covid i na szczęście się nie zaraził.
Także ciekawa jestem tych badań.
 
Do góry