reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielkosc blizny po cesarce a porod naturalny

healthy.mindset

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2020
Postów
88
Dziewczyny, mam pytanie do mam, ktore przeszly cesarskie ciecie, a pozniej udalo im sie urodzic naturalnie. Jaka byla wasza wielkosc blizny na poczatku ciazy i przed samym porodem ?
Moja blizna byla mierzona w 4 miesiacu podczas usg i mialam prawie 3 cm. Nastepne mierzenie ma byc w 20 i 25 tyg. Z gory dziekuje za wasze odp. Bardzo sie denerwuje bo chcialabym urodzic teraz naturalnie
 
reklama
Witam wszystkich nie wiedziałam gdzie napisac.🙂🤔 Otóż jestem w ciąży. W 2016 roku urodziłam synka przez CC a w styczniu 2020 roku przeszłam operację usunięcia torbieli droga laparotomi( rozcięcie powłok brzusznych) zastanawiam się jak będzie wyglądał mój poród. Nie pytałam lekarza bo jeszcze za wcześnie żeby o tym myśleć. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji? Boje się że pęknie mi brzuch jeśli będę rodzić SN wiem to głupie😁 Piszcie o swoich doświadczeniach? Pozdrawiam.
 
Gratulacje :) Niech malenstwo zdrowo rosnie:)
W ktorym miesiacu ciazy jestes?
Moge Ci powiedziec z wlasnego doswiadczenia , ze lekarz mierzy wielkosc blizny ok. 20-25 tyg ciazy, dopiero przed porodem bedzie wiadomo jak Twoje cialo poradziloby sobie z porodem naturalnym. Trzeba cierpliwie czekac. Warto dobrze sie odzywiac, odstawic cukier spozywczy i cwiczyc podstawy yogi .Mobilizacja blizna tez jest mile widziana:)
 
Gratulacje :) Niech malenstwo zdrowo rosnie:)
W ktorym miesiacu ciazy jestes?
Moge Ci powiedziec z wlasnego doswiadczenia , ze lekarz mierzy wielkosc blizny ok. 20-25 tyg ciazy, dopiero przed porodem bedzie wiadomo jak Twoje cialo poradziloby sobie z porodem naturalnym. Trzeba cierpliwie czekac. Warto dobrze sie odzywiac, odstawic cukier spozywczy i cwiczyc podstawy yogi .Mobilizacja blizna tez jest mile widziana:)
Dziękuję za odpowiedź jestem dopiero w 8 tygodniu więc jeszcze dużo czasu😁
 
Do góry