reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielkość brzucha

M

mineralnakocica

Gość
Witam chciałam bym sie dowiedziec od czego to zalezy jaki duży jest brzuch w ciązy ibecnie jestem w 32 tygodniu a brzuszek jest minimalny czasem jest wiekszy ale przewaznie wygląda na bardzo mały w porównaniu z tymi które widziałam czy to u kuzynki albo u mamy chodzby .
 
reklama
ja też miałam nieduży brzuszek
chyba taka budowa
może to zależeć od wielkości dzidzi- moja Martynka miała 53 cm i wagę 2960
 
witajcie
ja urodziłam coreczke w 37 tyg

coreczka była malutka 51cm i 2700gr

w ciazy przytyłam tylko 9 kg

ale brzuch miałam OGROMNY :szok:

jak trafiłam w 22 tyg do szpitala ze skorczami to położna jak i lekarz ktorzy mnie przyjmowali na oddział

pytali gdzie mam torbe do PORODU :szok:

wszyscy mysleli ze przyjechałam rodzic !!!!!

a w dniu porodu zebrano cały personel i szeptano ze napewno lekarz prowadzacy sie pomyslił co do ilosc dzieci jakie urodze wszyscy mysleli ze beda trojaczki :baffled:

za to moja bratowa miałam brzuszek przy porodzie jak ja w 3 miesiacu ciąży :rofl2::baffled:
 
Witam-wszystko zależy od budowy ciała kobiety oraz od dziecka. Jeśli mama jest szczupłej budowy ciała to najczęściej dziecko jest mniejsze i tym samym brzuszek będzie mały. Najważniejsze,aby w badaniu USG rozwój na dany tydzień ciąży był prawidłowy. Pozdrawiam
 
Do góry