reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielkosc pecherzyka ciazowego w 5 tyg 1d

Martyna2244

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2021
Postów
32
Hej :)) Jaka była wielkość waszego pecherzyka ciazowego w 5tyg 1d? Ja mam tylko 6 mm i puste i sie martwie, ze poowinno byc wieksze...
 
reklama
Miałam większe 9 lub 10mm i okazało się że zarodek się nie rozwinął. Pęcherzyk powiększał się , beta też a zarodka dalej nie było.
Dostałam skierowanie do szpitala i później zabieg.
 
A ja miałam 11 mm i za dwa tygodnie usłyszałam serduszko. Dzisiaj pusty pęcherzyk szaleje mi po mieszkaniu. Różne są przypadki, więc nie można się dołować. Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Mialas 10 w 5tyg i 1 dniu?
z OM wychodziła połowa piątego tygodnia. Potem poszłam w ósmym i się dowiedziałam, że zarodek jest rozmiarowo na szósty tydzień, czyli cykl mi się rozjechał. A może to był kiepski sprzęt? Kto to wie. Córka jest okazem zdrowia, ciąża była wzorowa i rozwijała się pięknie. Nie martw się, piąty tydzień to wcześnie. Najlepiej iść powyżej siódmego, wtedy z reguły coś widać.
 
Do góry