reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielowodzie 27 tydzień AFI 19.5

Dołączył(a)
1 Maj 2021
Postów
9
Hej w 24 tyg 8 kwietnia byłam u swojego lekarza i z usg wyszło że AFI wynosi 20 natomiast 29 kwietnia AFI19.5. Dostałam skierowanie na kontrol do patologa ciążowego 11maja mam wizytę jestem w strachu boję się.. Po tym co lekarz mi nagadal co może stać się z dzieckiem. Z dzieckiem powiedział że wszystko jest ok tyle że jak na ten tydzień duże... Dziewczyny jak u was było?
 
reklama
Hej byłam zbadał tętno dziecka ok brzuch ok badanie na tzw samolocie ok. Tyle się dowiedziałam teraz muszę jechać 25 maja na podstawowe wyniki wtedy powie mi co i jak tyle się dowiedziałam. Nie wiem co myśleć....
 
Hej w 24 tyg 8 kwietnia byłam u swojego lekarza i z usg wyszło że AFI wynosi 20 natomiast 29 kwietnia AFI19.5. Dostałam skierowanie na kontrol do patologa ciążowego 11maja mam wizytę jestem w strachu boję się.. Po tym co lekarz mi nagadal co może stać się z dzieckiem. Z dzieckiem powiedział że wszystko jest ok tyle że jak na ten tydzień duże... Dziewczyny jak u was było?
Kilka dni przed porodem miałam wykonywane badanie usg, w dokumentacji widnieje informacja, iż AFI wynosiło 16,5. Z dzieckiem wszystko ok;), pozdrawiam
 
Do góry