reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielowodzie 37tc

SmerfnaAga30

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2021
Postów
29
Witam, jak w temacie... Wczoraj na usg wyszło że mam wielowodzie! 8,45 MVP. Czy któraś z Was miała podobnie? Strasznie się boję i zaczynam panikowac a wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero za tydzień.
Mialyscie podobne przeżycia?
 
reklama
No właśnie nie miałam, za tydzień idę na kolejne kontrolne usg i wtedy może będę mieć mierzone.
Nie wiem czym za bardzo różnią się te dwie metody
 
Nie wiem jak się ma ten twój wynik do pomiarów afi . Ja miałam wielowodzie Ale zawsze mierzone metodą afi i miałam 26
 
Ojej to bardzo współczuję :( mam nadzieję że synek w tym momencie jest zdrowy.
A możesz mi napisać w którym tygodniu ciąży wykryto u Ciebie wielowodzie?
 
Dopiero w 34 tygodniu ale lekarz twierdził że nie jest aż tak źle i przez to niewykryl tej wady u synka. Dopiero jak urodziłam okazało się że mały ma zrosnietym Przelyk. Tak teraz już jest wszystko w porządku synek ma już 8 i pół miesiąca i nikt by nie powiedział że tyle przeszedł
 
reklama
Bardzo współczuję :(
I bardzo się cieszę że wszystko jest teraz w porządku :)
Jest i nadzieja dla mnie i dla mojej malutkiej...
U mnie wszystkie badania w porządku, na USG lekarz nie widzi żadnych nieprawidłowości, za ponad dwa tygodnie termin porodu a tu dodatkowy stres o zdrowie dziecka
 
Do góry