reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielowodzie

reklama
Hej w pierwszej ciąży miałam stwierdzone wielowodzie później skracającą się szyjkę macicy ale ciąże donosiłam i z małym wszystko ok. A druga ciaza przebiegała ksiazkowo:)
Ja to myślę że u mnie dmucha na zimne bo rok temu marzec/kwiecień wyszła ciąża pozamaciczna a wcześniej poronienie miałam i chce sprawdzić u tego patologa ciążowego czy z maleństwem wszystko ok . Bo duszności nie mam czuję się bardzo dobrze. I mam syna i córkę a teraz trzecie w drodze :)
 
Ja to myślę że u mnie dmucha na zimne bo rok temu marzec/kwiecień wyszła ciąża pozamaciczna a wcześniej poronienie miałam i chce sprawdzić u tego patologa ciążowego czy z maleństwem wszystko ok . Bo duszności nie mam czuję się bardzo dobrze. I mam syna i córkę a teraz trzecie w drodze :)
Lepiej sprawdzić o jeden raz za dużo jak jeden za mało.... Daj znać
 
Ja to myślę że u mnie dmucha na zimne bo rok temu marzec/kwiecień wyszła ciąża pozamaciczna a wcześniej poronienie miałam i chce sprawdzić u tego patologa ciążowego czy z maleństwem wszystko ok . Bo duszności nie mam czuję się bardzo dobrze. I mam syna i córkę a teraz trzecie w drodze :)
No wiadomo lepiej dmuchać na zimne niż coś ma się stac:) Ja narazie mam dwóch synów i gdzieś tam jeszcze jest myśl o trzecim ale po dwóch cc jestem i dopiero młodszy ma 4 mce i muszę się jeszcze zastanowić bo boję się kolejnego porodu.

Oby wszystko było w porządku i powodzenia życzę:)
 
No wiadomo lepiej dmuchać na zimne niż coś ma się stac:) Ja narazie mam dwóch synów i gdzieś tam jeszcze jest myśl o trzecim ale po dwóch cc jestem i dopiero młodszy ma 4 mce i muszę się jeszcze zastanowić bo boję się kolejnego porodu.

Oby wszystko było w porządku i powodzenia życzę:)
Dziękuję. Ja naturalnie rodziłam w tym córkę bez znieczulenia.
 
Do góry