reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiercenie przy karmieniu

eM.

Listopadowa mama '07
Dołączył(a)
11 Lipiec 2007
Postów
130
Miasto
Manorhamilton, Irlandia
Alek ma prawie 6 miesięcy. Dalej jest tylko na cycu, ale ostatnio zaczął się strasznie wiercic przy karmieniu. Kopie, bije mnie, szarpie za cyca, denerwuje sie strasznie. Poza tym wszystko jest normalnie, normalnie śpi, normalne kupki, nie domaga sie jedzenia między karmieniami. Co może byc przyczyną?
 
reklama
Alek ma prawie 6 miesięcy. Dalej jest tylko na cycu, ale ostatnio zaczął się strasznie wiercic przy karmieniu. Kopie, bije mnie, szarpie za cyca, denerwuje sie strasznie. Poza tym wszystko jest normalnie, normalnie śpi, normalne kupki, nie domaga sie jedzenia między karmieniami. Co może byc przyczyną?

Moja Sarah tez wierci sie przy "cycu"... zaczelo sie to jak miala ok. 6 m-cy... czasami ciezko jest ja "zagonic" do jedzenia... :-D:-p:rofl2: przez jakis czas tez mnie szarpala za "cyca" i strasznie sie denerwowala, szczegolnie na poczatku karmienia zanim dobrze sie "przyssala" (zwlaszcza jak rosly jej zabki gorne, przy dolnych nie bylo tego problemu :-p)... :tak::tak: teraz na dodatek ucieka mi (wyrywa sie) z kolan, siada obok i sie smieje... :-p:rofl2: i czeka az ja wezme z powrotem na rece... :tak::tak: tak sie ze mna droczy... :tak::rofl2: czasami poprostu nie chce jesc i juz... ubieram sie :-p i probuje pozniej...

Mysle, ze jezeli poza tym wszystko jest w porzadku to nie trzeba doszukiwac sie tutaj zadnych problemow... ;-):-)
 
U nas poczatkowo byla to kolka, jak córka jadła to ja jednocześnie bolał brzuch przez co odrywała sie od jedzenia, kręciła stękała itp. Kolka mineła ale dziecko wlasnie ma 6 miesiecy i kreci sie z innego powodu. Wg mnie przyczyna jest taka jak Aga podała czyli dziecko ciekawskie sie robie i jest TYLE innych rzeczy jednoczesnie do zobaczenia ze "szkoda" czasu na jedzenie :). Oczywisci e tu paradoks jest bo jak sie odrywa to przypomina jej sie ze głodna jest. Rozwiązanie pewne to karmic gdzies w ciszy i spokoju aby bodzców zewnetrznych było niewiele
Pozdrawiam
 
Moja Kaitlin ma 4 mies jak jast glodna to sie tak przyssie ze az przyjemnie ze dziecku tak smakuje ale czesto mi sie zdaza ze pociagnie troche ,wypusci ,odwruci glowe lapie znowu,pociagnie ,a wydawalo mi ze powinna byc glodna.A ona mi sie bawi piersia.Czekam troche moze jednak zlapie,ale nic z tego.Sama sie czasami zastanawiam dlaczego nie je jak minelo troche czasu od ostatniego karmienia .Widocznie nie jast glodna.Ale jak jest spiaca i chce jaj dac przed pujsciem spac niestety nie chce ,wypina sie .A naprawde bylo by lepiej aby zjadla to by dluze pospala a nie wybudza sie bo jest glodna.
Kaitlin jest drobna dziewczynka ,jej waga jest prawidlowa.To chyba nie mam sie co martwic.
 
reklama
eM-U nas było podobnie szarpanie cyca wiercenie a nawet wrzask jakby ją ten cyc denerwował,też zastanawiałam się o co chodzi i po jakimś czasie minęło.Do dziś nie wiem dlaczego tak robiła,myślę że musisz uzbroić się w cierpliwość i przeczekać.
 
reklama
Do góry