reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wierszokleci i poeci czyli pierwsze słowa i zdania naszych maluszków

reklama
Strip dobry jest i jak mi on Olkę przypomina. Ona to jak się uczyła mówić modlitwy to mówiła Zdrowaś Mario majtki pełne.
 
DZIULKA - a ja widzę podobieństwo między bałwanem a glizdą- no bo glizda się skłąda z takich kuleczek, więc bałwan to taka glizda, która pionowo stoi i ma tylko3 kuleczki :-D

ALICJA - skąd ona ma te teksty :-D Mnie też by od razu złość przeszła.

STRIP - hahaha - no proszę jakie teksty Wojtuś tworzy! :-D Przemek za to ostatnio wymyślił pierwszy raz 'swoją' piosenkę : "Kupa siusiu
kupa siusiu.
Rano wstań!
Rano wstań!" (oczywiście na melodię Panie Janie)
Pierwszy raz to zaśpiewał przychodząc do nas rano po spaniu z kupą w pampku... więc tematycznie było :sorry:

KROMA - Olka to niezła jest :-D A w kościele Ci nie wyjechała z taką wersją zdrowaśki?
 
KROMA zleje sie zaraz i ja tez bede miec majtki pelne:)))))))))))))))))))))) ale agentka:))))))))

NICE tez ma facet pomysla...:))
 
"Majtki pelne" opowiedzialam rodzinie. Padli ;-)

Wojtek wczoraj oglada reklame bebilonu na mini mini laska karmi dziecko z cyca. Wojtek slucha co mowi lektor, mysli, a za chwile: Ja tez karmilem piersia" :-p
 
reklama
ale się uśmiałam

moja narazie na etapie kocham cię bardzo mamuśka albo kocham cię.
Głównie to słyszę jak chodzę wkurzona i się nakręcam jaką to ja mam córkę bałaganiarę albo niegrzeczną. A ona "kocham cię" no i co przytulam hehe

a z przychodni pokazuje moje latającej po całej przychodni Laurce na mamę z chłopcem na kolanach tak na oko 2.5 roku. Popatrz jaki grzeczny chłopiec a ty taka nie grzeczna a dostałam odpowiedź "mamusiu ale ja naprawdę nie mogę być grzeczna":dry::sorry2:
 

Podobne tematy

Do góry