reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wierszokleci i poeci czyli pierwsze słowa i zdania naszych maluszków

hahaha DAWIDOWE to moja glizda na taki tekst ze jest niegrzeczna wzrusza ramionami i mowi " no trudno!":) a dzisiaj kazalam jej sprzatnac ksiazeczki z przejscia do jej pokoju to przyszla do kuchni oparla sie o meble lokciem patrzy mi w oczy i tak powabnie slodko " nie mamusiu!" :) padlam :))
 
reklama
Dziewczyny ja mam pytanie czy wasze dzieci odmieniaja slowa?gdy mowie do kuby np zawolaj dzuadka on wola "dzuadka chodz" niepowie dziadek tylko zawsze dzuadka bartka tomka
 
Wioli Laura czasem odmienia a czasem nie. różnie

dzisiejszy tekst na cały dzień "Laura posrzątaj bo jest bałagan" odpowiedz "nie mogę pracuję". "Laura chodz babcia dzwoni" "nie mogę pracuję" itd
 
dzisiejszy tekst na cały dzień "Laura posrzątaj bo jest bałagan" odpowiedz "nie mogę pracuję". "Laura chodz babcia dzwoni" "nie mogę pracuję" itd
To nieźle zapracowaną masz córę;-) Moja na takie testy odpowiada "nie mogę bo mam zajęte rączki", "nie mogę bo coś innego robię, nie widzisz?" ;-)
 
Kania mojej też. Najgorzej na dworze zamiast siedzieć cicho aby nie łykać zimnego powietrza to ta albo nawija albo śpiewa.
 
Dokładnie, wtedy ma najwięcej do powiedzenia, a to auto taty, a ile śniegu, a gdzie bałwan itd...:-)
Mogłabym ją nagrywać na okrągło tylko pamięci w telefonie by mi brakło.
 
reklama
Kania mnie pamięci by starczyło - na chwile kiedy ona nie mówi. Nawet w żłobku mówią że Laura nie gada kiedy śpi albo je. To jedyny czas ciszy w grupie.
 

Podobne tematy

Do góry