reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wierszokleci i poeci czyli pierwsze słowa i zdania naszych maluszków

reklama
to jak mam bloga cisze to malz od razu sie wydziera: "lec szybko sprawdz gdzie ona jest i co kombinuje bo to niezmoliwe zeby tak cicho byla", zachodze do pokoju ppatrze a ona wlazi nogami do takiego czegos przywieszonego do lozeczka z keiszonkami np na pizamke i haslo" mamusiu, to sie targa!!!!" (a tak naprawde odpina na rzepki tylko jak 15 kilo baby wklada w to swoje cudne nozki to jak ma rzep nie puscic??). dostala za to zrype dzisiaj.

a jedyne co mnei wpienia u niej to neiraz walnie jakies zdanie np dzis rano " mamusiu smieciarka juz pojechala, to nei szkodzi prawda?" mowie " nie nie szkodzi",i ona to zdanie pwotarza 15 razy raz po razie az mnei trafia i jak w koncu powiem cale zdanie po niej " smieciarka juz pojechala, nic nie szkodzi, nie musisz powtarzac tak duzo razy kochanie" to dopiero zmieni temat.... normalnie mozna oglupiecn ieraz.....a juz najwiecej ma do powiedzenia jak trzeba szybko cos skonczyc i isc czy jechac gdzies.... uuuuuu to ma gadane.......
 
U mnie jak u dziulki jak jest cicho znaczy ze cos kombinuje teraz namietnie chodzi i dmucha moja reke(mam sina z welfronu) i pyta lepiej?i tak wkolko mamo lepiej?:-D
 
wioli mojej to lepiej nie mówić że coś cię boli bo całusy w to bolące miejsce nie ustaną do dopóki się nie powie że już nie boli.
 
Dawidowe ja nawet nic niemowilam widzi ze sine i sam sobie ubzdural ze napewno boli a ze ja mu zawsze dmucham jak cis zrobi to on tez pozniej szuka u kazdego jakies rany by podmuchac:-D
 
to ja moja ubieram do spania po ostatniej kupce i siku a moja jak mi nie zapierdzieli z kopyta w dekolt pod szyja az krzyknelam! sile ma w nodze ze szok, wydurniala sie i mi ryyyp!!!!!!! mowie " Leane to boli robisz mi rkzywde" a ona " no trudno!!!"-wzruszyla sie po prostu...........
a w ikei dzisiaj jedzie na wozku sklepowym i haslo " ka ka ka ka" a maz " tyyyy ona chyba narobila wp ieluche!" mnie juz poty oblaly a lena pokazuje na napis IKEA na wozku i literke K!!!!!!! kurde odetchnelismy z ulga!:)
 
U nas jak naraie jest faza na "mamuś to zielone jeśt?" a to ziółte? a to cierwone?" i tak sie do wszystkiedo przyczepi pomidorki na bazarku kredka spodnie samochod wszystko
 
reklama
dzisiejsza " klotnia" z Leane ( bawila sie ciuchami swoimi ktore szly do piwnicy i rzucalam je na podloge i mloda ubierala se bluzke na nogi...)
- Leane ty to blondyna jestes!
-nie blondyna!
-jestes blondyna
-nie jestem blondyna
-jestes blondyna bo ubierasz bluzke na nogi
-nie jestem blondyna
-jestes blondyna bo nie umiesz ubrac se bluzki
-JESTEM blondyna:))))))))))) (hahahah a jednak??)
 

Podobne tematy

Do góry