reklama

wierzyć w to ?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Madzia-80, 20 Marzec 2011.

1. Madzia-80

Madzia-80 Zaciekawiona BB

hej:) mam dziwne pytanie , ale gdzieś muszę je zadać bo gdybym zadała je w domu to powiedzieli by że jestem wariatką :))
    czy wierzycie we wróżby z obrączki ? wiem,wiem że to dziwne pytanie,ale zawsze mżyłam o jednym synku a tu nagle teściowa wróży mi że będziemy mieli jeszcze jednego!! myślę sobie głupoty,ale w sumie sie przeraziłam :)) jak już mam mieć drugie to już niech mi przyjdzie miec córe :)
    tak w ogóle ostatnio sobie myśle ze może i córka by mi sie przydała...Ale patrząc na wasze fora to już jestem stara bo tu młodziutkie dziewczyny w wieku 18 lat piszą ..
    no ale w każdym razie jak myślicie to sie sprawdza?.. a no i ostatnie pytanie czy któraś z was posiada książke Karola wójcika "chłopiec czy dziewczynka" i czy można opierać sie na niej planować płeć dzieciątka ?? Bo chyba jednak chce jeszcze córcie :confused::-)

2. asiunia876

asiunia876 Gość

Mysle ze to zalezy wylacznie od ciebie czy wierzysz we wrozby czy nie. Ja uwazam ze nie ma co sie nastawiac/zalamywac tylko jezeli chcesz to dzialac a jezeli nie to nie i od Ciebie wtedy bedzie zalezalo czy wrozba sie spelni.
    Wiek tu nie ma znaczenia bo kazdy jest inny i na roznym etapie zostajemy rodzicami.
    Co do planowania konkretnej plci u na pomimo miesiacy przygotowan i 2mc staran nie wyszlo tak jak mialo byc (cora) i oczekuje 2go syncia.
    Jednak sama uwazam ze nic sie nie dzieje bez przyczyny i dopiero teraz dostrzeglam ze wcale do szczescia nie jest potrzebna corka ile wogole rodzenstwo :-)

3. reklama
  4. Otylia:)

Otylia:) Początkująca w BB

Teoretycznie nie wierzę we wróżby z obrączek, jednak mojej mamie się sprawdziły! Więc może rzeczywiście każdy ma jakiś przypisany plan w swoim żciu odgórnie zaplanowany, albo czysty fart. :) A jeśli chcesz zaplanować płeć dziecka - uwaznie obserwuj swój cykl. Jak zajdziesz w ciąże w jeden z dwóch środkowych dni płodnych - to prawie 100 % że to będzie syncio. Jak w pozostałe- córeczka :) A w jakieś inne zapewnienia, że płeć zależy od pozycji w chwili poczęcia - nie wierzę. Powodzenia! :)

5. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Ciekawe jest, to co piszecie o tych wróżbach z obrączki. Z ciekawości sama sprawdzę jak to działa, a późiej dam znać ;-)

6. Maliina

Maliina Moderator

Ja tez nie wierze;p
    ale wyszlo mi ze pierwsza ma byc corka i jest corka ale jeszcze ma byc druga corka i trzeci synek wedlug wróżby;p
    a wrozba robiona byla jak miałam 15-16 lat;p

Poleć forum