reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści o narodzinach naszych dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I my się tutaj dopisujemy :-). Moja ukochana Oliwka przyszła na świat 29 listopada 2006, miała 54 cm, ważyła 3780. Poód był ciężki, bo kleszczowy, ale na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie. Teraz czeka nas tylko badanie USG główki ( niestety, na główce miała dość mocno otartą skórę, a oprócz tego wyskoczył Jej guz w tym miejscu, więc lekarz stwierdził, że lepiej dokładnie to obejrzeć ).
Teraz cieszymy sie sobą, choć czasem usypiam na stojąco. Całe szczęście, że Mój Ukochany Jacuś mi pomaga, jak może :-)
 
reklama
KOchane Dziewczęta, dziękuję bardzo za życzenia i smsy :)
Od czwartku późno wieczorem jestem w domu, a od piątku rano przyjechali moi rodzice z siostrą i teściowa, więc, wybaczcie ale opiszę wsio, jak wyjadą, czyli po środzie:-)
Przesyłam wszystkim uściski (od dzisiaj mam siłę, by to zrobić:-D )
Dziewczyny, w skrócie, przeżyłam koszmar i ....poczas porodu kilka moich włosów zmieniło barwę na...siwą. Nadmieniam, że mam 30 lat i wcześniej nie miałam tendencji do siwizny..ale o przebiegu porodu i dniach po w następnym odcinku;-)
 
Pola witaj w nowej rozdwojonej wersji.. mowilam spiesz sie bo Cie wyprzedze i wyprzedziłam heheh
Dobrze ześ cala i zdrowa.. i malenka tez zdrowa..
na reszte opisu poczekam
 
Do góry