reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści o narodzinach naszych dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reklama
Pola popieram Twoją propozycję dotyczącą opisów porodów. Mam nadzieję, że pozostałym kobietkom się spodoba taki system. Czytając takie wątki irytowały mnie wszelkie komentarze i dopiski, chociaż rozumiem intencje i emocje to jednak wchodziłam tam po konkret. Dziewczyny napiszcie proszę co sądzicie o pomyśle Poli.
 
No pierwsza mama zalozy ten watek, to chiba jasne?! ;-)
A wiecie ze jeszcze trzeba zalozyc i aktualziowac liste (nie patrzcie na mnie takim wzrokiem ;-) SKARBY LISTOPADOWE 2006 :-)
 
Druga mamusia Meggi9.11 :tak: :tak:

Dostałam sms o godz. 22:23 - "Tu Meggi z BB - urodziłam dziś córkę Sarę - 2750 waga, 52 cm - przez cięcie cesarskie. Pozdrowienia dla wszystkich listopadówek od Nas!"

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)​
 
reklama
hej dziewczynki, tak tu do was zagladam i widze, ze nie macie wiesci o Mihir - na staraczki wpadla jej kuzynka, Harsharani i oznajmila nam wielka, podwojna nowine! kilka dni temu Mihir urodzila zdrowe dzieciaczki. wszystko ponoc ok, ale nic wiecej nie wiemy :-)

Pozdrawiam i gratuluje kolejnej listopadowej kruszynki! i jakie przesliczne imie!! (tez moja opcja na dziewuszke... coz ;-) )
 
Do góry