reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Kaira :) ja od ponad 4 lat mieszjam na os.Paderewskiego, a wczesniej w Ligocie :) tam nadal mieszkaja i moi i meza rodzice.
Tej pani dr nie znam.
 
kobietko - gratulacje! wow i to już 11 tydzień, pięknie:-)
kaira - a czemu fenoterol wycofali? to jakoś od tego roku? w zeszłym roku od koleżanek biorących ten specyfik nie słyszałam żeby dostały coś innego.
ewelina - ale zleciało, prawie 2 lata, ja się starzeję czy Tobie dzieci tak szybko rosną?
Pozdrowienia dla wszystkich z mało zimowego Krakowa :shocked2::eek::-)
 
hej ja wczoraj byłam na wizycie na nfz u drugiego gina , ogólnie powiedział ,że wszystko ok usg nie miałam tylko ręką zbadał i przepisał furagin skonsultowałam wyniki z prywatnym ginem i okazało się ,że furaginu mam nie brać bo nie ma bakterii ani leukocytów , glukoza podwyższona, białko i ciała ketonowe , powiedział ,żebym powtórzyła wynik i przyszła do niego bo mu nie pasuje coś dlatego ,że nie dawno mocz robiłam i było ok ,a teraz musieli coś pokręcić bo cukier w z krwi mam w normie i nie możliwe aby w moczu się pojawił.

Mam pytanie czy zdarzyło Wam się ,że podczas wymiotów jak to bywa w ciąży pojawiło się coś czerwonego ???zjadłam kilka pierogów ruskich bez czerwonych dodatków , jedynie wczoraj parówki z ketchupem jadłam , a dziś po tych pierogach pod koniec zwracania jakby czerwona ślina się pojawiła resztę wyplułam do zlewu tego czerwonego możliwe ,że np codzienne wymioty drażnią gardło i stąd może być krew???czy to z żołądka... nie boli mnie żołądek no i się wystraszyłam tego czegoś czerwonego , jak się powtórzy to chyba pójdę do lekarza.... boję się ,że coś nie tak znowu ...


Edit : znowu zwracałam już bez tego czegoś czerwonego , może to jakieś podrażnienie było , będę obserwować nadal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kobietka albo podrażnienie,albo jakies pozostałości w pokarmie co wcześniej jadłaś,npketchup czy może wcześniej jeszcze coś jadłaś.
 
reklama
Emy - dzięki kochana ,a co u Ciebie słychać bo wstyd si przyznać ,ale nawet nie wiem :zawstydzona/y:
w końcu się doczekałam chyba ja to weteranka prawdziwa w oczekiwaniu na staranka byłam ;-)

nisiao - dzięki kochana , no jadłam parówki z ketchupem wczoraj na kolację , od tamtej pory spokój zjadłam suszone śliwki bo mam zaparcie i potem obiadek i jest ok żołądek nie boli i ogólnie nie bolał może jakieś resztki albo podrażnienie w końcu od 4 tc zwracam ,a teraz leci 11tc.

Kaira - trzymam za Was kciuki mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry