reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Kobietka, ja miałam raz glukoze w moczu - zawsze zanim nasikam do pojemnika to się podmywam a wtedy tego nie zrobiłam i była glukoza. Po dwóch dniach powtórzyłam badanie moczu, tym razem się podmyłam i już glukozy nie było :-)
 
Kobietka i Kaira... trochę mnie nie było , wchodzę a tu taka miła niespodzianka... Moje gratulacje. Ależ sie cieszę.. Trzymam kciuki za Was:-):-):-) Ja się zdecydowac na drugie nie mogę.. boję się powtórki...
 
hej dziewczynki polecacie jakies domowe sposoby na zapalenie spojowek u niemowlaka?? była u nas pediatra i przepisala kropelki do oczu... jak przeczytalam ulotke to się wkur....... napisane jak wół nie podawac dzieciom poniżej 1 roku zycia..............
masakra z tymi lekarzami
 
lilus a to na pewno zapalenie spojówek czy ropieje tylko oczko? moze to zatkany kanalik łzowy? jak tak to moje dzieci oboje miały, my kropilismy oczko solą fizjologiczną i potem jałowym gazikiem masowalismy oko od zewnętrznej strony do kącika i z kącika w dół w kierunku noska. około 2 tyg oczko ropiało ale dosyc czesto tak robilismy, praktycznie po kazdym karmieniu z tego co pamietam. mozesz tez poczytac o naparze z śweitlika, bo nie wiem czy jest dla dzieci czy tylko dla doroslych, to się przykłada do oka i robi okłady
 
liluś - bardzo często jest tak napisane, ponieważ nie zrobili badań w tym kierunku, ja np. mojemu prywatnemu lekarzowi ufam i nie czytałam ulotek, bo od razu powiedział "nie czytać". Kurczę skąd u takiego malca zapalenie spojówek? Rumianek może szkodzić, przemywaj wodą przegotowaną, dobrze by było by dużo spał, oczy jak są zamknięte uleczają się.
 
kobietko jakoś leci.. Czas biegnie bardzo szybko. Dopiero co urodziłąm a tu Tobiaszek juz taki duzy. Teraz mamy problem z oczami małego. Od urodzenia zezował troszke, ale ponoć dzieci tak mają. Teraz zaczeliśmy się martwić, bo nie przeszlo i wybieramy się do kliniki leczenia zeza. A Ty jak się czujesz?
 
kobietko jakoś leci.. Czas biegnie bardzo szybko. Dopiero co urodziłąm a tu Tobiaszek juz taki duzy. Teraz mamy problem z oczami małego. Od urodzenia zezował troszke, ale ponoć dzieci tak mają. Teraz zaczeliśmy się martwić, bo nie przeszlo i wybieramy się do kliniki leczenia zeza. A Ty jak się czujesz?

Dobrze tylko dziś miałam skurcz chwilowy teraz leżę ,a jak się powtórzy to mam do gina gnać bo przyjmuje dziś i jutro, puki co nospa i relaks, kochana ,a patrzyłaś w ciąży przez wizjer? Może to głupio zabrzmi ,ale moja babcia mnie ochrzaniła jak patrzyłam mówiła ,że dziecko może mieć zeza od tego , ale ja tak za bardzo w to nie wierzę , sorry jeśli głupotę palnęłam , myślę ,że w klinice pomogą Wam i będzie ok , daj znać jak już będziecie coś wiedzieli ;)
 
reklama
HEJ,
Czy jest tu ktoś kto mnie jeszcze pamięta?
Wydaje mi sie, że widze tu znajome nicki, ale nie jestem pewna?

Kurcze...ile to juz czasu minęło....mój Maluszek ma już 3 lata i 9 miesięcy...i nadal jest moim wielkim CUDEM!

Nie było mnie tu....bo zajęłam sie Młodym i czas nie pozwalał ...jeśli udało mi się znaleźć chwilkę dla siebie to po prostu odpoczywałam...ale już wróciłam do pracy i tu będzie mi łatwiej sie czasami odezwać w ramach przerwy na kawę....

Buziaki dla WAS wszystkich....
 
Do góry