reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

HEJ,
Czy jest tu ktoś kto mnie jeszcze pamięta?
Wydaje mi sie, że widze tu znajome nicki, ale nie jestem pewna?

Kurcze...ile to juz czasu minęło....mój Maluszek ma już 3 lata i 9 miesięcy...i nadal jest moim wielkim CUDEM!

Nie było mnie tu....bo zajęłam sie Młodym i czas nie pozwalał ...jeśli udało mi się znaleźć chwilkę dla siebie to po prostu odpoczywałam...ale już wróciłam do pracy i tu będzie mi łatwiej sie czasami odezwać w ramach przerwy na kawę....

Buziaki dla WAS wszystkich....
Cześć kochana .Wiele czasu upłynęło od tamtych chwil ,kiedy walczyłyśmy o swoje cuda :D ,ale warto było :D
 
reklama
Cześć kochana .Wiele czasu upłynęło od tamtych chwil ,kiedy walczyłyśmy o swoje cuda :D ,ale warto było :D

Hej.
Tyle czasu.....Jak dzieciaki...jak Karolcia?
Ja na razie wróciłam do pracy.....bardzo bym chciała kolejnego dzidziusia...ale na razie strach jest silniejszy od pragnienia i cieszymy się każdą sekundą z naszym Młodym Diabełkiem....każdego dnia pamiętam o Was o tym wszystkim co nas spotkało...i patrze na ten mój CUD i rozpływam się w szczęściu....jestem tylko okropną matką....bo nie potrafię go skarcić...nie potrafie krzyknąć...na wszystko mu pozwalam...i nikomu też nie pozwalam mieć do Małego uwag....rośnie mały diabeł....ale to moja największa miłość.....

Postaram się tu wpadać częściej teraz.....

BUŹKA
 
Hej.
Tyle czasu.....Jak dzieciaki...jak Karolcia?
Ja na razie wróciłam do pracy.....bardzo bym chciała kolejnego dzidziusia...ale na razie strach jest silniejszy od pragnienia i cieszymy się każdą sekundą z naszym Młodym Diabełkiem....każdego dnia pamiętam o Was o tym wszystkim co nas spotkało...i patrze na ten mój CUD i rozpływam się w szczęściu....jestem tylko okropną matką....bo nie potrafię go skarcić...nie potrafie krzyknąć...na wszystko mu pozwalam...i nikomu też nie pozwalam mieć do Małego uwag....rośnie mały diabeł....ale to moja największa miłość.....

Postaram się tu wpadać częściej teraz.....

BUŹKA
Karolcia też rośnie jak na drożdżach i też jest naszym oczkiem w głowie .Rośnie na porządną panią domu póki co .Ciągle chce pomagać .Robi ze mną torty ,gotuje,piecze i sprząta :D To jej świat ,w którym czuje się najlepiej !!!
Klaudia już ma skończone 19 lat i studiuje na politechnice Mechatronikę .Kubuś w tym roku rozpoczął gimnazjum :D
 
Karolciu ale mila niespodzianka ze sie odezwalas! Czas leci jak szalony- twoj Cud za niedlugo 4 latka skonczy....zreszta za kilka dni moj starszak 5 lat a mloda 9 miesiecy :szok: az mi szkoda ze tak szybko to ucieka...jak widzisz zaryzykowalam..ale oplacalo sie...doczekalam sie i synusia i corci ;-) ;) pozdrawiam ! :-) :)
 
aniołki - cześc! Miło Cie "widzieć" . Fajnie tu było wrócić...tutaj tak naprawdę otrzymywałam największe wsparcie...Ha....co je widzę...masz maleńką córeczkę....no i Młody ma juz prawie 5 lat! ale czas leci....ściskam serdecznie....
 
Do góry