reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witajcie!

kasikz cudny brzusio :-)
ola** skąd w Tobie tyle siły...ja się od 2 tygodni zebrać nie mogę do wysprzątania kuchni.
Lili też bym nie zasnęła po takim smsie. Nie wiesz kiedy do domciu wracają ?
Just już długo się turlać nie będziesz...ale dotrwałaś już do samego końca :-)

Ja miałam dzisiaj jechać na badanie krwi ale obudziłam się rano z takim ssaniem że musiałam coś zjeść i na krew pojadę jutro...a w środę wizyta :-D :-D :-D zastanawiam się czy już mi zrobi połówkowe ?!?

Miłego dnia Wam życzę!
 
reklama
kasikz ale masz cudna pileczke przed soba :tak:
ewela jeszcze raz gratuluje
bylam dzis na becie znow...wczoraj wieczorem mialam na papierze ten oczywiscie brudny sluz i kropeczke (jak lepek od szpilki)czerwonego....tak sie boje o moje dziecko....po poludniu sie okarze czy wszystko ok....oby ta beta urosla......
 
Mysza ja tak mialam ostatnio:-) bylam tak glodna rano ze ide robic badania tez jutro, mam zroboc morf i obciazenie glukoza
aniołki trzymam kciuki za przyrost betki, na pewno bedzie:tak:
just ale z ciebie twarda sztuka:-D
Agatko Twoja Alicja to skarb nie dziecko:)
a ja 5 lipca zaczynam Szkole Rodzenia, wlasnie sie zapisalam:happy2:
 
Od jakiegoś czasu odczuwam takie poranne ssanie...ale wczoraj akurat odpuściłam sobie kolację, bo się truskawek najadłam popołudniu sporo.

Lucy przypomniałaś mi że ja też muszę sie zacząć już rozglądać za SR.
 
Ja się melduję :-):-)

Aniołki kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&& :tak::tak:Pamiętaj, że ja plamiłam aż do 10 tygodnia i wszystko jest ok :tak::tak:

Co się dzieje z Aneczką77 :confused::confused: Martwię się, bo dawno jej nie było :confused::confused:
 
reklama
Witam

Just nie znasz dnia ani godziny - a może jeszcze dziś, wrócę z pracy odpalę forum a tu będzie info, że już urodziłaś :-) Trzymam kciukasy za bezproblemowy i szybki poród.

Aniołki a u Ciebie & za dobry przyrost bety.

Ja się umówiłam do ginka na piątek.

A teraz lecę pędem do roboty. Nie chce mi się.

Miłego dnia.
 
Do góry