reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Pati - ja do szkoły rodzenia nie poszłam bo kasa, ale skorzystałam w Poznaniu ze spotkań darmowych typu "mama rozmawia" i człowiek zawsze się coś nowego dowie
Agnieszka - a Wy chrzciny w Niemczech robicie?
She - to jest Twój dzień i biada temu kto będzie chciał Ci go zepsuć, myszy go zjedzą i tyle ;-) Ciesz się tym, że za chwilkę będziecie rodzinką, a reszta świata się nie liczy
Kasikz - oj jak mi Mała siedziała na żołądku to tak długo do Niej gadałam, aż łaskawie zeszła, ale było ciężko
Agatko - a jednak, no to trzymamy kciuki by wszystko było ok. A mam pytanie Alicja będzie tak na rękach czy planujecie nie wiem jakiś bet, rożek? Jak będzie ciepło to ok, a jak nie to rajstopki? Zdradź jak się do tego przygotowujecie? My chcemy zrobić chrzciny póki będzie też jeszcze ciepło czyli już 11-12 września, czyli miesiąc i trochę po narodzinach i mieć z głowy.

W rodzinie A. jest taka tradycja, że dopóki się dziecko nie ochrzci to rodzina się do nas nie zjeżdża by Maleństwo zobaczyć. Mogą najbliżsi rodzice, rodzeństwo z rodzinami. W sumie fajnie biorąc pod uwagę, że Teść ma 4 siostry :-):-):-) Choć myślę, że gdybyśmy chrzciny robili znacznie później to by się złamali :-p
 
reklama
Witam z rana, ja już po głosowaniu. Dziś wolne, więc będę odpoczywać:-) Mi w tym tygodniu nie dopisywał humor, chodziłam jakaś humorzasta, rozklejałam się łatwo.:zawstydzona/y: Nie mogę się doczekać wizyty za 2-3 tygodnie. Tak chcę żeby wszystko było dobrze.
Ewela, Tomaszek cudny, jest taki śliczny:-):-):-)
Lilijanna, ja też będę chciała wyprawić chrzest jak najszybciej:tak:
 
Czesc dziewczynki.

Liljanko kochana tak chrzicny beda tu...Jezynko trzymam za Ciebie i Twoje malenstwo kciuki i zobaczysz,ze wszystko bedzie dobrze:-)

Milego dnia dziewczynki zycze.
Buziaki


Ps.U nas brzydka pogoda.Chlodno i deszczowo...Za to mama pisala,ze w Bydgoszczy ladnie cieplutko...
 
Asiu pewnie ze zdjęcia pokażę:-)

Kasik chrzciny robimy w lokalu bo na 30 osób:-D a tyle gotowania to nie dla mnie;-) ale jak szaleć to szaleć -mam nadzieję że tańce też będą:tak:
Jak to wyglądało?? pojechał S ze swoją RMUA i dowodem osobistym i zapisał małą:tak: zapytali tylko gdzie mieszkamy czy to nasz rejon... nie nasz i co z tego. Mamy NFZ wiec możemy się leczyć wszędzie:tak: a teraz mam 200m do przychodni:-D

Lilijanna zapomnieć możemy o leżącej pozycji:-) chyba że zaśnie:tak: za ciekawska jest i za silna żeby Ją na leżąco trzymać:tak:
 
U nas chrzciny pewnie dopiero na wiosnę:) Tak żeby na spokojnie z małą pojechać do rodziców i tam zrobic . Tutaj musielibyśmy wszystkich ściągać i nie bardzo mamy warunki żeby pomieścić chociażby najbliższa moją i M rodzinę. Wiec najlepiej zrobić u rodziców a wtedy mozemy zrobić coś ciut większego w jakiejś knajpę.
Chyba że październik będzie ladny to pomyślimy.
Agatko a masz tam w przychodni jakąś fajna lekarkę. Zapisałaś sie w końcu na Czumy?
Lili - no to rzeczywiscie musicie sie pospieszyć z chrzcinami:)
 
Witajcie dziewczyny :-)

Dziekuje za pochwały :-)

She kochana nie martw sie tymi debilami,a twoj rzeczywiscie powinnien wziasc sprawe w swoje rece i powiedziec jasno swojej rodzinie jak on by widzial ich zachowanie na weselu,bo skoro maja ochote je popsuc to niech nie przychodza. A poza tym rok jakby nie patrzec minal od smierci,wiec dlaczego macie nie swietowac swojego szczescia -bez przesady . Mysle,ze bedziesz sie swietnie bawic i bedziesz najszczesliwsza panna młoda pod słońcem :-D

Co do zółtaczki, moj malutki tez ja mam,ale narazie odsyłaja nas z kwitkiem , jezdzimy co 2 dni na badanie krwi, ostatnio przy wipisie mały mial 11,4 ,a wczoraj wzrosło do 14,9 kuzwa boje sie strasznie :-( ,dzisiaj bylismy na pierwszym spacerku i duzo go wystawialam na słonce, wiec moze to cos pomogło, oby ,bo chyba nie wyrobie nerwowo.
 
Hey kochane :-):-)

Just wracajcie z Młodym do nas szybko, bo na zdjątka czekamy ;-);-)

Ewela Tomaszek jest cudny :-):-) Niech szybko pozbędzie się tej żółtaczki, żeby mama się tak nie denerwowała.

Agnieszka spojrzałam na Twój suwaczek i .... twoja Julia to już duża pannica :szok::szok::szok: Kiedy to minęło??

She olej rodzinę i ciesz się ślubem i Emilką :tak::tak: Ja już nauczyłam się olewać jedną stronę mojej rodziny :tak::tak: Bo inaczej, to bym już w psychiatryku wylądowała :tak::tak:

Agatko czekamy na fotki z chrzcin - małej bezy i mamy super laski ;-);-)

kasikz pewnie mała kopie Cię po flaczkach i stąd ta zgaga :sorry::sorry:
Mam do Ciebie pytanie... czy CRP 7,5 oznacza coś złego?? Niby norma jest do 10, ale ja zawsze miałam 4, góra 5, a wczoraj odebrałam wyniki i jest 7,5.

Ola81, Edytko odezwijcie się :sorry::sorry:

pati ile Ci jeszcze sesji zostało??

Lilijanna, Jeżynka, ola**, Aniołki, Diana, Carri, Aneczka, Gosia i wszystkie niewymienione pozdrawiam ;-);-);-)


A ja się pochwalę - okazało się, ze nie będę mieć poprawki z tego egzaminu, którym tak się martwiłam :-):-) Oznacza to, ze wszystkie egzaminy mam już z głowy :-):-) No i jedną sesję mam za sobą :-):-) Zostały mi jeszcze trzy zalki na prawach egzaminu na drugim kierunku, ale to już tylko formalność :-):-) Co nie zmienia faktu, ze teraz siedzę i piszę pracę zaliczeniową :sorry::sorry: Czyli jeszcze wakacji nie mam :confused2::confused2: , no ale już niedługo :-):-)

Aha, jutro o 13 wizyta u ginki :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Qrde to już tematy chrzcin są poruszane - wniosek dzieci rosną :-)

Agata ja to Aldo omijam z daleka, takie ceny za buty to mnie przerażają, chociaż ja to nie mam co narzekać, bo mój P. pracuje w firmie handlującej butami z Angli, Hiszpanii i Portugalii i zaczęłam już je w piwnicy trzymać, bo mi się w domu nie mieszczą - a i tak noszę jedne - płaskie baleriny.
A myślę, że Alicja w tej sukienusi to będzie ślicznie wyglądać - beza ale za to jaka słodka.
Dzięki za info od Justy

Lilijanna krem z ziajki jest 30 i 50+ chyba - jeden jest od urodzenia a Nivea jest z filterem 30 i od urodzenia.

Kasiks Mustela jest od urodzenia, ma tylko filtry mineralne. Jest jeszcze krem SVR 50+ on jest dość drogi bo z 65 zł kosztuje, ale gdyby dziecko było jakieś uczulone to polecam - bardziej opłaca się niż mustela nawet gramowo- Svr ma 100 ml a Mustela 75 ml i 50 ml

Jeżynka a ja dziś w pracy niestety, co prawda nie wymęczyłam się bo prawie cały czas robiłam utarg wczorajszy, ale miałam jedną stresową sytuację z klientami, którzy niby mieli racje składając reklamacje, ale byli przy tym tak nieprzyjemni, że musiałam się potem uspokajać na zapleczy, bo się cała trzęsłam.

Daa ale Ci suwaczek mknie. Odpocznij sobie w końcu troszkę :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

dziewczynki kochane
powiedzcie mi proszę,
(wiem że już o tym pisłayście ale nie umiem odszukać)

jakie witaminy przyjmowałyście, przyjmujecie w ciązy ???
bo nie umiem się zdecydować...

dużo słyszałam o Femintalu, ale jakoś wolałabym znać jakąś Waszą opnię

z góry dzięki
buźka
 
Do góry