reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
czesc Dziewczyny...

MAm pytanko... Może któraś się orientuje... Jestem w 4 m-cu i moj tesciu chce mi załatwic pracę, żebym po porodzie mogła pobierać zasiłek macierzyński... Może orientujecie się ile trzeba być zatrudnionym i czy za niedługo po zatrudnieniu będę mogła iśc na zwolnienie, bo troche nie za bardzo mogę pracować..

Karolcia Ty juz na finiszu... ale zleciało.... Trzymam kciuki za Was..

I za Was As rwónież... to jakiś cud, że tyle Wam sie udało przetrwać :-)
 
Karolcia , no ja już nogami przebieram ...:cool2: conajmniej jakby to moje miało być:-D Powodzenia i buziaki
Magnusik , no widzisz , bo ta Aniunia to suwaczka nie chce nam wstawić - żebyśmy widziały jak rośnie:-p

I czekam cierpliwie na wieści od Anethy , bo to już , tuż , tuż .....
 
Ostatnia edycja:
Aniunia musisz przepracować cały miesiąc żeby iść na L4 które jest 100%płatne + macierzyński bo wtedy będzie płacił zus.Super że wszytsko ok u Ciebie
magnusik już 6 m-ce kiedy to zleciało
As- niech siedzi jeszcze te 2 tygodnie żeby nie była znówu wcześniakiem, Widzisz odpoczywasz i jest git dacie rade.Buziaki
KArolciu wagą wogóle sie nie przejmuj dorośnie a jak nie to bedzie łatwy poród
 
Dziękuję Kochane, może i taki urok moich dzieci, ale mam nadzieję, że zbyt małe łożysko i za krótka pępowina to nie jest urok moich ciąż... W ciąży z Amelką łożysko miało zaledwie 2cm grubości, 13cm średnicy, a pępowina 25cm...więc wszystko było niedorozwinięte i za małe... i stąd mój strach, że sytuacja się powtórzy. Dzisiaj nie miałam wizyty bo za długo zeszło u diabetologa... ale na czwartek jestem umówiona z lekarzem, który specjalizuje się w prowadzeniu ciąży z cukrzycą. Ech najważniejsze, że Wiktorek kopie i ma chłopak krzepę. Musi być dobrze...
 
Dziewczynki!
Ja z taką nietypową prośbą do tych, które mnie znają (bo te nieznające mogą się bać, że jestem oszustką i naciągaczką):
Czy któraś z was ma konto w Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. i mogłaby zapłacić za mnie 26zł gościowi? Już tłumaczę o co chodzi. Otóż: kupiłam przez allegro zaproszenia na komunię, ale z mojego konta kasa będzie szła ze 2 dni (wiem z doświadczenia). Więc jeśli któraś byłaby tak dobra i zrobiła ten przelew, to wtedy będzie szybciej, bo to będzie wewnątrz banku. a ja zrobię przelew na jej konto. Bardzo mi zależy na czasie, dlatego ta moja dość nietypowa prośba....
Byłabym bardzo wdzięczna

Edit:
Prośba już nieaktulna... Zrealizowana przez Wiola_1982, której bardzo dziękuję...
No i dziękuję wszystkim tym, które także chciały mi pomóc :-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nina Będzie dobrze!!! Musisz wieżyć w maleństwo.Jeśli jesteś pod dobra opieka położnika nie może sie nic stać.Mocno trzymie kciuki za Was
 
Do góry