reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Witajcie dziewczynki, długo mnie nie było ale mąż przyjechał i jakoś tak codziennie gdzieś jeździmy, coś robimy, a to za rzeczami do mieszkania, a to z małą po poradniach....

Lili
ale super że znowu jesteś w ciąży:) Bardzo sie cieszę:-D

U nas jakoś leci, Basia jest przegrzeczna. Rzadko płacze, idzie spać koło 20-tej, potem wstaje raz w nocy na karmienie ok. 2 a potem już rano w granicach 7. W dzień je na żądanie, a ja pomimo nacisków nie zdecydowałam się na karmienie co 3 godziny i wybudzanie. No i mała mimo wszystko już pięknie przybiera na wadze:) Nie ma kolek, ja jem wszystko bez wyjątku, nie zdecydowałam się tylko na cytrusy. Jesteśmy też już po pierwszym szczepieniu. Okulistycznie już dobrze, jeszcze jedna wizyta za 4 tygodnie a potem prawdopodobnie dłuższa przerwa. Typowej rehabilitacji też nie mamy bo nie jest źle. Basia ma tylko troszkę jeszcze słabe mięśnie brzuszka ale póki co mamy tylko zwracać uwagę na to jak ją nosimy i kładziemy, Neurologicznie super:-)

Muszę się wczuć na nowo w wątek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam



NisiaO mialam pytać co u ciebie.jak wasze rechabilitacje?

Anty napewno Ale szczypie psioszka,bo sama mi mówiła,ma zaczerwienione,ale to od tego,że sika w majtki.ona generalnie lubi nocnik,sadza lalki itd,nie ma z nim problemu więc tym bardziej nie wiem z nad to zachowanie.



BibiANko ja także mam nadzieję,że moje obawy się nie potwierdza.póki co sama już nie wiem co mam robić.dofaje mu nutramigen to ulewa minimalnie,ale za to znowu nie wiem czy nie ma po nim kolek:-/.kurcze jednak po takim mleku mieć nie powinien.a jednak ewidentnie go spina i ten brązowy śluz też się pojawia gdy dodam nutra
.znowu nie dodając go wogole Jasiek jest w stanie zalać się mlekiem do tego stopnia,że w ciągu 20minut przebieram go 4razy:'(.druga sprawa to też jego zachowanie zaraz po jedzeniu.w dzień uleje za każdym razem,nie potrafi chwilę odczekać aby się nie kręcić,nie prezyc.za to w nocy gdy je na Spika to nie uleje ani razu.i bądź tu mądry.



EmkA co u was? Jak relacje z mężem?


Magda ciebie też dawno nie było
 
Karola nam pediatra kazalaTomcia na spiocha karmic i tak jak piszesz faktycznie wtedy nie ulewal.dziecko chyba spokojniej spi. Ale i tak nie ma reguly.Tomcio tak od 2 miesiecy dopiero mi nie zwraca mleka. A tak ti nie raz bywalo ze wieczorem musialam dwa lozeczka przebierac.dzieci.szorowac meble.drzwi...no i podlogi. Wiec wiem co przezywasz...a kolki pewnie juz niedlugo mina. Oby.
 
enya cudownie się czyta takie dobre wieści od ciebie:tak: Basia pewnie chce wynagrodzić długie starania o nią i dlatego taka grzeczna;-) Piszesz o rzeczach do mieszkania- czyżbyście jednak zmienili na inne?
karola Jaś ma nadal kolkę? A mówią, ze mija po 3 m-cu życia...
 
Czesc dziewczyny. Wybaczcie,ze sporadycznie wpadam-jakas zakrecona ostatnio jestem-chyba to starosc nie radosc;)

Trzymam kciuki,zeby wszystkie dolegliwosci czy chorobska minely Waszym pociechom.

U nas stara bieda,mala daje w kosc,rojbruje. Chyba kolejne zeby ruszaja bo jest mega marudna. Mala robi mi sie niejadkiem...rece czasami mi opadaja. Gdyby byla grubaskiem to ok-nie tracilabym tylu nerwow,ale jest drobnym chudzielcem,ma dopiero ok.9300.

Prija co u Was?
Karola super dajesz sobie rade sama :)
Kwiatuszku co porabiacie z Julka?
Pleni Ty wiesz co;) rajdowcu;)buziaki
Bibiana ucaluj chlopakow:)
Enya super,ze u malej wszystko jest ok:)

Pozdrawiam wszystkie i obiecuje poprawe bywania na watku.
 
Anty kupiliśmy w lipcu mieszkanko ale wiadomo że jego urządzanie pochłania masę pieniędzy więc metodycznie robimy a to podłogi, a to kupowaliśmy sprzęty, teraz robią nam łazienkę:) Póki co tymczasowo mieszkamy w mieszkaniu moich rodziców które kupili pod wynajem więc tak trochę "na walizkach" ale ważne że zdążyłam się wprowadzić przed porodem;-)A Ty jak się czujesz??


Karola kurcze ale mi Cię szkoda....Ciężko tak z dwoma maluchami a tu jeszcze problemy. Ja mam łatwiej pod tym względem że moja Ala ma już 7,5 roku i wręcz mi pomaga przy Basi. Chociaż też mam z nią teraz problemy bo nie słucha i zaczyna się już wymądrzanie i lekkie pyskowanie. Cóż....każdy wiek ma swoje prawa:eek:
 
hahaha Emka rzeczywiście starość nie radość bo ja mam Oliwkę a nie Julkę:-p:-D a rozrabiara właśnie leży koło mnie. Ja padam na pysk... Siedziałam w komisji na wyborach i wróciłam o 4 a Oliwia wstała o 6!!!!
 
reklama
Do góry