reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Kat moja liwka dopiero teraz zaczyna bawic sie rekami wyciagac je do zabawek, Wogole nie podnosila rak do gory na macie u niej prawa reka byla jak u.lalki pierwsza diagnoza bylo prawdopodobienstwo mdp.
Przez te rece nie wkladala nic do ust a dzieci tak poznaja świat.
dopiero teraz zaczynacoraz lepiej sobie radzic i rozprostowywac rece na brzuszku jak lezy.
 
reklama
Kaira.nie rozumiem pytania:/.jak sobie radzi Jasiu z jedzonkiem,siadaniem.trzymaniem pionu???? Nie je nic oprócz mleka jak narazie.owszem teraz w poniedziałek pięć miesięcy zaczyna,ale urodził się trzy tygodnie wcześniej więc dietę rozszerzam mu o trzy tygodnie później.nie siedzi sam jeszcze...jak go posadze.na swoich kolanach to siedzi sztywno,nie kiwa się na boki,nie leci do tyłu,ale to zasługa ćwiczen.trzyma w rączce łańcuszek od smoczka,samego Monia próbuje wsadzać do buzi.gryzaki i inne zabawki też zaczyna trzymać i wkładać do buzi,ale nie wyciąga rąk po nie leżąc na brzuchu.owszem patrzy na nie,ale narazie tyle.mamy problem jedynie z podnoszeniem głowy i tułowia w pozycji kiedy leży na boku,np.przy przekręceniu się z pleców na brzuch,leżąc na lewym boku umie się unieść i to dość wysoko,ale przekręcając się już w prawo nie unosi się wogole :/,ale pracujemy nad tym i wiem,że damy radę,bo zrobił ogromne postępy.wspolczoje choroby.Ala miała zapalenie krtani jak miała pięć miesięcy.zdrówka i sił życzę

Anty.moja mama ma psa i kota i poprostu często ma z nimi kontakt.ale jeśli chodzi o jego samopoczucie to jest dużo spokojniejszy i weselszy.

Madziu dasz radę.wiem jak się czujesz.ja też mam dola Z powodu siedzenia w domu.to już ponad trzy lata jak nie pracuję.niestety nie mam z kim zostawić dzieci,a do zlobka ich nie puszcze...
 
Karola ja musiałam puścić i nie żałuję :) Każdy ma swoje przekonania i doświadczenia. Zośka super się tam odnajduje, a potem przejmuje ją Pani Danusia, więc będzie dobrze. Mnie 1,5 roku tak rozwaliło,że 3 lat sobie nie wyobrażam. Mama nie zostanie z nimi jak Jasio podrośnie?
 
Kaira zdrowka dla pociech-tak jak napisalas-zapalenie krtani u malenstwa to masakra,mam nadzieje,ze Twoj organizm wytrzyma ten brak snu.

Agnieszkaala buziaki,nie znikaj juz:) zazdroszcze,ze prezenty masz juz z glowy. U nas pewnie znowu wszystko na ostatnia chwile.

Magda melduj jak tam Zosia w zlobku? Mi tez cholernie brakuje pracy,ale wizja oplacania opiekunki i tankowania na dojazdy poki co trzyma mnie w domu. Zlobek odpada-nie bedzie mial kto z mala w domu siedziec jak zaczna sie choroby.

Karola dla Ciebie sil,sil i jeszcze raz sil:)super sobie radzisz. Moze u Ali to chwilowy bunt?

Anty Ty wiesz co:) bez czarnych mysli mi tu! Za pare dni uslyszysz serduszko:)

Kwiatuszku co u Was? Jak pupilek Oliwki?;)

Prija nie smuc sie juz,raz dwa sie uda,trzymam mocno kciuki:) co u Julci?

Pleni sciskam Was mocno,mocno,mocno:)

Spokojnych nocek kochane:)
 
Emka będę meldować :) w razie choroby mamy Danusie albo ktores z nas zostanie. U nas opiekunka chciala prawie 2 razy tyle co zlobek+Danusia. Ja musze dla psychiki wrocic do pracy, no i kredyt jest :)
 
Karola tak sie zapytalam bo wczesniaki roznie sobie radza. Nam kazali rozszezac diete normalnie wg wieku urodzeniowego mysmy tak robili to pozniej.
siedzenie u nas jeszcze dluga droga do tego
Zaczyna na brzuszku wyciagac rece do przedmiotu pozno ale wkoncu. Widze duzo roznice.miedzy dziewczynkami w tym.samym.okresie. Lena byla 2 tyg starsza.Byla duzo bardziej sprawna fizycznie a tak wtedy byla opozniona. teraz juz wiem ze musze dlugo czekac na efekty.

Madziu ja nie mam nic przeciwko zlobka a wogole jak teraz widze po znajomych maja w prywatnym dziecko super zadowolone ogarniete czego chciec wiecej

Emka tego z pracy jestem nauczona z dyzurow wiec daje sobie rady byle kilka drzemek zaliczyc.

Kwiatuszkzu gdzie jestes

wywolalan juz Tekle obiecala ze sie odezwie.
MAM Pytanie dotyczace klaczka czy wie kto co u niej i i Emy jak jej w Tym Egipcie
Nie moge odzalowac Zjoli.
ps. Wam.sie tez tak wiesza z kom program jesli tak dawajcie znac bo bede jeszcze raz do admina zglaszac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kaira Zjoli taki wpierdziel sie nalezy,ze szok! Zniknela chwile po tym jak pisala o swoich klopotach...od miesiecy dziewczyny pytaja,martwia sie! Brak slow!

Podejrzewam,ze Klaczek buszuje gdzies na 40-stkach.
 
kłaczka odnalazłam ostatnio na 40-tkach. Nie zauważyłam nowego suwaczka, więc chyba niestety nie udało jej się na razie zdobycie rodzeństwa dla Karola. Za to Karolek to już super gość:tak:

A o Zjoli to już nawet nie mówię... Mogłaby się choć na chwilę pojawić...
 
Ja nie mogę odżałować braku Loi na forum. Trochę się czuję, jakbym straciła przyjaciela.

Dziewczyny, jak wygladaly Wasze cykle po porodzie? Ja pierwszego okresu dostałam 22 października i od tego czasu już trzeci okres mam, gdzie wcześniej moje cykle trwały 30-34 dni. S okres mi się teraz długo rozkręca, zaczyna się od razu na czerwono, bez żadnych brązowych podplamień, i trwa, i trwa, i trwaaaa... Zawsze były długie ale teraz są jeszcze dłuższe. Czy mi to tak zostanie????
 
reklama
Kat ja gdzies Loi widzialam na cpp ostanio.
cobdo @nie pomoge bo zalozylam.sobie mirene i nie mam prawie wogole czekam jak calkowice jej braknie.

Moje dziewczyny tylko kaszla,jutro z Liwka zaczynamy rehabilitacje z programy wczesnej interwencji ale juz widze duzo roznice niz miesiac temu jesli chodzi o rece
 
Do góry