reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

A u nas wysypka to nie wysypka tylko AZS :-( załamałam się,bo już miałam nadzieję,że nie będę musiała tego znowu przerabiać.przez wekeend znacznie się pogorszył stan buzi Jasia.wielkie czerwone suche placki na polikach.na brodzie strupy:(,za uszami też,na karku.na tyle zaognione,że dostał maść sterydowa:|.u Ali nigdy nie było to konieczne...zmiana mleka oczywiście,maść,emolienty,rzadko kąpać do tego leki przeciw histaminowe.i uważać,uważać i jeszcze raz uważać :( czyli powtórka z rozrywki
 
reklama
Kaira, ale pod jakimś innym nickiem? Bo jako Loi to ostatnio się logowała w maju, od tamtej pory już nie wchodziła.

Karola, okropnie mi przykro :(
 
Hej
Przyjmiecie córkę marnotrawna? :) dawno mnie nie bylo. Mialam teraz przez tyd M wiec nawet nie myslalam o bb. Zreszta jakos zapał mi wygasł do pisania...
Karola biedny Jasio. Ucałuj go od cioci Asi :) :*
Anty caly czas trzymam kciuki! Będzie dobrze :)
 
Karola biedny Jasiu. Mam nadzieje, że po tych specyfikach będzie mu lepiej. Odpoczełaś troche w weekend?

Kwiatuszku córko marnotrawna mam nadzieje, że odliczasz dni do mojego przyjazdu:-D hmm?? :p

Emka a co tam u Was? Jak Ninka?

U Nas nie może być spokoju. Choroby przeszły to zaczeło się ząbkowanie. Noc koszmarna, 4 idą.
Niewiem czy Wam się chwaliłam, że mam mądrą córeczkę. Byłam na zebraniu w przeszkolu. Pani bardzo chwaliła Alicję, że dużo potrafi. że 2 dzieci potrafi wskazać różnice w obrazkach, ładnie szlaczki robić i w tym Alicja. Umie dodawać, odejmować. Ale byłam dumna słuchając tych wszystkich pochwał.
Odkąd Filip chodzi to mam urwanie głowy. I mamy za sobą pierwszy wypadek. Przewrócił się na komodę, uderzył twarzą w klamkę i policzek zdarty, krwi było co nie miała.
Może Was zainteresuje. Dzisiaj dzień darmowej dostawy. Zostawiam link ze sklepami, które wzieły udział w akcji. Dzień Darmowej Dostawy 2014 – kupuj w Internecie bez kosztów dostawy!
 
Kwiatuszku to dopadlo Cie to co ja mam-tez jakis brak weny do pisania..tesknie tu za Wami,czytam ale w glowie pusto,zeby odpisac.buziaki dla Was. Co u Oliwki?

Agnieszkaala matko biedy Fifi i ta krew..pewnie serce mialas w gardle...
Gratulacje dumna mamo-coreczka na medal:)oby tak juz bylo do konca edukacji i pozniej sukcesy w pracy:)
Dzieki za linka:)
 
Aga oczywiście pamiętam aż mi się snilas ktorejs nocy :) wspolczuje ząbków nam zostały najgorsze 5. I zapomnialam gratuluje Alicji :) ja Ci już mowilam że masz rezolutna córeczkę.
Emka jak u Was? Jak z samochodem?
Oliwka dalej lobuzuje, ale tylko przy mnie... Jak zostaje z babcia jest aniołkiem. Dostala juz na mikołaja konika na biegunach. Ale sie cieszyła do czasu aż go walczyliśmy. Omijala go jak śmierdzące gooowno. Juz podchodzi do niego husta się ale nie ma mowy żeby go włączyć bo jest taki krzyk, że idzie ogluchnac.
Ja juz pokupilam prezenty ja mikołaja. Myslalam ze z torbami pójdę... Co te dzieci nie wymysla sobie na prezenty... Ale przynajmniej mam z głowy: )
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Czytałam Was wcześniej i mam
nadzieję,że nic nie pokręce.
Magda wrociłaś do pracy,pewnie cięzko,ja sobie na ten moment tego nie wyobrażam,choć czasem są dni że chcialaby ta jak blo,pracowac w wilekim mieście a nie tkwić tu na mojej wiosce,ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie zostawić Małej.
Katherinne mam podobne odczucia co do nastepnej ciąży,niby bym chciala,ale bardziej sie boję tego ,przechodzić to raz jeszcze,ten stres itd,porod,jakoś nie jest łatwiej mimo,ze sie to przeszło,strach jest podobny,obawy jak będzie ciaża przechodzić.
Fajna jest mała różnica wieku,ale ja jeszcze nie jestem gotowa.


Ooooo Kinia wstała,muszę zmykać

...Jestem ponownie.

Karola szkoda mi Jasia,że musi przechodzić przez te problemy skórne,oby to jednak minęło...



Ja też jestem podlamana ta skóraKingi,dieta rozkręcona tzn prawie wszystko Kinga je i teraz jak tu dojśćco uczula,może jajko,może ryż,może nabiał.
Pediatra w wstepnie pwiedziala,że jej to wygląda na AZS,PRZEPISALA kETOTIFEN oraz Zyrtec,już wcześniej Kinga brala to nie cały miesiąc a teraz znowu nawrót,czwrwone skupisko chrostek,które się zlewają w plamki i z czasem bledną wyglądają na suche a po chwili znowu czerwone,smaruje medidermem,zestaw zyrtec i ketotifen podaje od piatku i sama nie wiem,czy to nie za długo sie utrzymuje wysypka,ostatnio zeszło lada moment a teraz?

Odstawię nabiał i zobaczę.
Szkoda mi tej mojej MAŁEJ,że ma taką skórę,żeby to nie przeszło w poważniejsze stadium,bo są różne własnie problemy.
Nie chce smarowac jej tego maścią ze sterydami tego się obawiam,że co lekarz to będzie coraz to inne mazidła przepisywać,mialam elocom,ale po dwóch dnia smarowania przestałam,bo zeszło a za jakiś czas znowu.

Musi ją cos uczulać....:(
Może polecicie jakie kosmetyki mogłyby byc dobre na smarowanie takie skory podraznionej,Ja używam mediderm,ale nie wiem czy on coś daje...
Może za długo go też używam.




Katherinne ajak skóra Stasia?Nie ma już chyba problemów hmm?bo też kojarze coś miał wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nisiao, nie, my wyrośliśmy z problemów. Ale podejrzewam, że jak dorośnie, znowu się pojawiają. Jama trzydziechę na karku i nadal się z pryszczami biję :(


Chyba jestem nienormalna albo wydaje mi się, że nic jest za długia. Chodzę do pracy. Uczę się języka obcego. A jeszcze dzisiaj wpakowałam się wolontariat na kilka miesięcy. Bardzo ciekawy, ale mam nadzieję, że wszystko dźwignę.
 
Do góry