reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Anty kariotypy i trombofilie robi się z krwi. Ja jestem z Kielc i radzę Ci z tym skierowaniem jechać do poradni genetycznej na Sterlinga - tam krótko czeka się na wizytę i wyniki też są w miarę szybko. A Ty dokładnie z jakiego jesteś miasta??
Puste jajo płodowe to po prostu wzrost pęcherzyka a zanik zarodka, po prostu kurczy się On zanim USG go wykryje. Czyli jest to poronienie na wczesnym etapie.
Anty trafiłaś na mądrego lekarza, mój dal mi tylko to skierowanie i nic więcej. Dopóki nie pojechałam do Maliny to każdy mnie olewał.... Już teraz możesz zacząć łykać acard, wit, D, B6 i B12. Dobrze jakbyś dostała też kwas foliowy 5mg, heparynę i steryd - najlepiej encorton 10mg.
 
enya toteż na razie trzymam się tego lekarza. Ujął mnie jeszcze jednym - gdy czekaliśmy na drugiego lekarza, który miał mi zrobić ostatnie usg, powiedział, że już by wolał, żeby to on się pomylił przy odczytaniu usg, żebym tylko ja była zadowolona... jestem ze wsi jakieś 80 km od Kielc. Gin cały czas mówił o Łodzi, nie wiem czemu skoro piszesz, że w Kielcach też można zrobić, miałabym bliżej. Myślałam, ze w Łodzi są najbliższe. Oczywiście uprzedził mnie, że może sie zdarzyć, iż przyczyna nigdy nie zostanie znaleziona. Opowiedział mi historię jednej jego pacjentki, która miała trzy razy pod rząd pusty pęcherzyk, zrobiła wszystkie badania jakie się dało i nic nie znaleziono. Potem urodziła jeszcze dwójkę zdrowych dzieci. Ale i tak nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że mogłabym zrezygnować z szukania. Gdyby to ode mnie zależało już dziś jechałabym do Łodzi...
 
Anty my robiliśmy genetyczne w Łodzi,w instytucie centrum zdrowia matki polki,w poradni genetycznej u profesora Lecha dudarewicza.świetny facet.na pierwszą wizytę czekaliśmy ok.dwóch Miesięcy,na wyniki badań ok.dwóch,trzech miesięcy.to on zalecił przy ciąży z Ala stosowanie clexane z acardem.przy każdej ciąży.

Juchu powrotu do zdrowia życzę

Wybaczcie dziewczyny,że ostatnio mało się udzielam,ale na koniec dnia jestem padnueta.maz jest już ponad tydzień w trasie,zjeżdża w piątek.jeszcze problemy skóry Jasia dobijają mnie całkiem :(.dziś znowu byliśmy u dr.sama powiedziała,że mały jest w gorszym stanie niż Ostatnio :(.kazała odstawić pimafucort,bo nie pomaga,emolium też,bo za slabe.teraz mamy wypróbować balsam z la Roche lipikar ap+.pamiętam,że Ali to pomagało.200ml.cena 50zl.paranoja.a jak nie pomoże to krem który kosztuje 40zl.a jest go 30ml:-(.dermaveel.podobno rewelacyjny...i od 6go mz.ketotifen.nisiao wy to stosujecie prawda?a z tych lepszych wiadomości to to,że mały rośnie jak na drożdżach :).waży 7kg i ma 64cm:D.
 
Karola
kurcze oby sie stan skory Jasia poprawił,faktycznie kosmetyki mega drogie,szkoda maluszka....Tak my dostajemy ten syrop Ketotifen
anty najważniejsze teraz,żeby miec dobregolekarza,który odpowiednio pokieruje co jak sprawdzić,kiedy.Z tego co piszesz te dr tak jest nastawiony i zobaczysz,że i Tobie sie uda w końcu,jest to mozliwe.
Dużo siły zyczę i pozytywnych myśli,że będzie dobrze pozdrawiam




Można zwariować,trzech lekarzy i każdy co innego zaleca,co innego przepisuje,pediatra dawę leków dla 11 miesięcznego dziecka jak na 2latka zyrtec i ketotifen jednocześnie,stwierdza AZS,maść elocom I zabrania podawania nabiału,dermatolog każe odstawić ketotifen podawac zyrtec,maść sterydowa advantan przez 7 dni i wysypkę na plecach okresliła,że to nie wyglada na AZS(zmienić proszek mamy tak usłyszałam)Poszłam na koniec do alergologa rownież wykluczyła AZS,ale mamy smarować tym advantanem,ale nie przez 7 dni a 3 i podawać do nutramigenu co dzień po jednej miarce normalnego mm i a dwa tygodnie kontrola.Ciekawe ile w końcu w tym trafności w tych diagnozach





Powiedźcie mi czy jest możliwe,żeby Kinga zaraziła się bakterią jaką ma corka 6miesięczna M,wykryto u dziewczynki w moczu tą bakterię Klebsiella ...


W ndz się widziałyśmy i Kinga chwyciła zabawki od tej dziewczynki i jak to dziecko,zaraz do buzi.
Teraz mam stresa wielkiego czy się nie zarazi tą bakterią
depressed.gif
Kinga,jeszcze by teraz tego brakowało....
 
Ostatnia edycja:
witam.
Anty super ze masz sensownego lekarza czy brac sterydy itp nieiwem ja po tylu stratach badaniach mialam.tylko clexane w 2 cizy od 14 tyg acard. Bo niestety jak sie bierze te leki najczesciej sa krwiaki i krwotoki.

Karola Nasiao wsplcUcia z skorami maluszkow. u nas uczulen czu azs nie ma ale wiecznie nloda zaraza sie od starszej. aktualnie starsza goraczkuje wymiotuje kaszle mlodsza kaszle i znow do lekarza.

Plenii jak powrot do pracy i Zojka

PozdrawiamnWas wszysjie bez wyjatku
 
karola o matko, strasznie długo się na to czeka! Przykro mi, że Jasiowi nie pomogły leki.
nisiao faktycznie, czasami jak się słucha lekarzy, to załamać się można. Ja mam czasami wrażenie, że oni leczą metodą "prób i błędów". Mam nadzieję, że w końcu cos pomoże Kindze.
kaira ja i tak co rusz mam jakieś siniaki, nieraz też leci mi krew z nosa. To po tych lekach to będę chodziła jak ofiara przemocy w rodzinie.
Szybkiego powrotu do zdrowia dla córeczek
 
TU SIE PODZIEWACIE!! hihihiihih

ło matko złapałam troche oddechu....

To ja mysiak... pamietacie mnie jeszcze???

Karola gratuluje syneczka... co do skóry to niestety nie pomoge.. u nas było oilatum i oilatum w kremie.... Asi troche pomagało ...

Plenitude jak tam??

Anty a zrobili ci po poronieiu badania na zespoł antyfosfolipidowy?? na przeciwciała przeciwko łozysku itp?? moze warto poki mineło mało czasu :( ja w sumie 2 poronienia samoistne, poznije Asia , puste jajo płodowe i dupiniu na clexane i acardzie... bez krwotokow... tylko z aleria na zastrzyki :) [przytulam Cie mocno kochana... trzymam za was kciuki... a dla aniołeczka
[*]

Dziewczyny sprawdzajcie składy lekow.. bo czesc znich niestety moga powodowac alergie.. np debridat (na kolki)

Laski potrzebuje by ktos mi dobe wydluzył, potrzebuje kontaktu do niemiec bo R stracił prace (redukcja etatów -szukamy pracy na terenie niemiec!!))

Miło poczytac co u was:) u nas w normie, starszaki do szkoły, Darek rozrabia, wymusza wszystko krzykiem hyhy straszny rozrabiak i smiezek :)


Pozdrawiam was laseczki :)
 
reklama
mysiak witaj. Oczywiście, ze cię pamiętam. Nie robili mi jeszcze żadnych badań, po 20-tym mam się zgłosić na wizytę. No chyba,żeby wcześniej coś się działo. A potem już tego nie można zbadać? Przykro mi, że mąż stracił pracę. Niestety nie pomogę, ale trzymam mocno &&&&&&&& żeby jak najszybciej udało mu się znaleźć nową jeszcze lepszą od poprzedniej.
 
Do góry