reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Edyta, Tobie się chyba trafił taki sam gagatek, jak mi. Odpukać poza tym, że mój gagatek nie chce spać w nocy, od 3 dni jest całkiem milutki, oby mu tak zostało.

A mi wczoraj wreszcie przyszedł okres. I jest niby normalny, jak to okres, z tą tylko różnicą, że jest go tyle, co kot napłakał. Chyba musiało mi się coś hormonalnie pokopać, normalnie to w pierwszych dniach w kółko przeciekam.
 
reklama
Edyta, wspolczuje. Tesciowa w domu nawet najfajniejsza to jednak duze wyzwanie
Co do zaparc malej. Nie dajesz jej duzo bananow? Zatwardzaja mocno.
Mamy w rodzinie dzieciaczka ktoremu wciskano banana dziennie az nabawil sie takich zaparc ze do teraz kupke robi raz w tygodniu
Mam nadzieje ze jej przejdzie. Ali na poczatku tez mial zaparcia, ale szybko minely.
Wspolczuje marudzenia, moze to faktycznie na zeby i niedlugo przejdzie
Pozdrawiam
 
Witajcie babeczki .
Ależ tu się dzieje .
Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych i tych znajomych co się już rozpakowały :p
A u nas minęło 3 latka .
3cudowne latka z moją małą iskierką .:-D
Wklejam kilka fotek z Karolinkowych urodzin .
Po torcie ani śladu ,ale codziennie słyszę to samo .
Mamo zlób tolt -pysny był .Mamo .....:-D:-D
 
As , 100latek dla Karolci :)

Emka , jak przygotowania do 2 urodzin gwiazdy ?
u nas w tym roku jak pogoda dopisze to na podwórku szaleństwa będą :)
 
Czarna pamietasz,ze te dwa lata temu mialysmy w ten sam dzien miec cc ale jednak Tobie zrobili dobe wczesniej?
U nas kawka i torcik w domku ale z otwartym tarasem na ogrod,zeby smyki mialy pole do popisu.
 
pamiętam , pamiętam :)
fajna ta twoja córa , widać że rezolutna i te oczka szelmowskie :) drobniutka jak i mój mały , całe 12kg :)
 
Hej laseczki!
U nas przygotowania do wyjazdu. Powinnismy byc w pl na dzien dziecka.
W zwiazku z tym poszlam do innego gina na usg gdyz moj nie drukuje ostatnimi czasy a musze cos miec jak zawitam u lekarza w pl.
I co? Nasz powiedzial nam ze. Bedzie chlopak na 90‰. A ten drugi ze dziewczyna na 90‰.
Komu wierzyc?
Dodam tylko ze moj gin dlugo sprawe badal i stwierdzil ze raczej nie widzi zadnych kreseczek tam gdzie powinny byc u dziewczynki, tylko zbita biala masa, drugi natomiast stwierdzil w pol sekundy ze dzie wczyna.
Coz, pozostaje czekac

Emka, slicznosci!
Czarna, nie strasz, mowisz ze 12 kg to drobizna? Moj w porywach osiaga 10,5, chyba ze do wrzesnia do 12 dobije...


Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emy , hmm to ciekawie z płcią :) chyba teraz najłatwiej rozpoznać , potem już coraz trudniej .
Milan to taki szczypiorek , na bilansie się okaże co i jak , ale moje dzieci wszystkie takie . Ja sama waże 54kg :laugh2:

Spokojnej podróży i oczywiście odezwij się jak będziesz mieć chwilkę :)
 
Do góry