reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Kat, suuuuuuper ! gratuluje i &&&&&&trzymam :) a jak Staś ? (jezu , chyba nie pomyliłam imienia)

Emka , gdzieś się chowała jak cie nie było ? opowiadaj co u ciebie
 
Dobrze pamiętasz:) Ja nie mam pamięci do imion. Staś świetnie. Głównie pod prąd idzie ze wszystkim i momentami nie wyrabiam na zakrętach ;) ale jest zdrowym (no, pomijając wieczny katar alergiczny), silnym, dużym i inteligentnym brzdącem:) A jak u Was?
 
Hej. Pamietacie mnie jeszcze?

KATHERINE gratulacje! Kciuki zacisniete.

Ja od roku mieszkam w Irlandii Polcocnej. Synek skonczyl pierwsza klase-swiadectwo opisowe ale bardzo dobre. Jestem z niego dumna tym bardziej ze szkola angielska a on nie umial nic jezyka. Kamila zaczyna pomalu mowic-w koncu. Oczywiscie pierwsze ze slow to bylo ''ciastko'' bo zawsze udawalam ze nie wiem o co jej chodzi jak mi pokazywala ze chce.

Pracuje na pelny etat na nocki. Kamila jest u niani(teraz oboje) na 5h zebym mogla sie przespac 2-3 razy w tygodniu. Czasem jest ciezko, bo ona jest wciaz ''mamusina''. Wiec tacie tez marudzi wieczorami jak juz musze wyjsc do pracy.

PLENITUDE gratulacje drugiego brzdaca.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czarna no chowalam sie,chowalam;)bo rzygalam jak kot ,tak "cudnie"znosze "stan blogoslawiony",ale juz po,nigdy w zyciu kolejnej ciazy;)nie nadaje sie. Maly ma juz 5tyg,zrobil sie maruda i nosidupka:(ja siwieje,młoda daje czadu,dom wariatow;)Ucaluj rodzinke,ściskam mocno:)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
kat, gratki napisałam na cpp :)

czarna montessori mamy daleko i prywatne, a dostała się kilkaset metrów od domu więc ok. Jest zachwycona tym, że idzie do przedszkola, ciekawe jak długo ten entuzjazm będzie jej towarzyszył :-D ja też muszę zacząć być przekonana chociaż jak Mikoś dostanie się na rehabilitację to będzie łatwiej..

emcia ładuj suwaczek dla małego :-) :)

juchu super, że się odezwałaś, na pewno jakoś sobie tam wszystko poukładacie, nie od razu Rzym zbudowano :tak: ciastko - extra pierwsze słowo, co tam mama, mama jest obok i zawsze trzyma rękę na pulsie więc ciastko też może być :).
 
Juhu, jasne, że pamiętamy. Ciastko to dobre słowo. U nas najpierw było "tata", a zaraz potem..."piwo" :-D

Ja dzisiaj byłam na wizycie, mam kartę ciąży, 7 tydzień mi leci, mdło mi 24h na dobę ale bez sensacji, brzdąc ma ponad centymetr wzrostu.
 
reklama
Do góry