reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Plenitude

Witaj nasz Cudzie :)
Miasto
zachodnia Polska
Rozwiązania
0
agnieszkaala Ty na kiedy masz termin? Marzec widzę popularny, ja miałam na 15 a Mikołaj urodził się 9.

Zojka bardzo zazdrosna, uparta ehh, poszła do przedszkola już. dużo by pisać. Chciałabym jeszcze jak Ty ale mój mąż się już nie zgadza :(

kat oby wszystko było dobrze &&&&

reklama

katherinne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pleni, a jak w przedszkolu? Posłałaś państwowo czy prywatnie? Staś też już w przedszkolu i początek mnie przerażał ale radzi sobie doskonale :)

agnieszkaala

Miasto
Łęczna-Lublin-Nowy Sącz
Rozwiązania
0
Katka Fajnie, że już lepiej. Odpoczywaj ile wlezie. A mały bardzo absorbujacy?
Pleni ja mam termin na 22 marca. My chcieliśmy trzecie ale tak za parę lat;-) wyszło trochę wcześniej:-D teraz mam luz bo Filip w przedszkolu, Ala w szkole więc kilka godzin mam na odpoczynek. A ta ciąż A najgorsza. Moje też zazdrosne i często mają problemy z dogadaniem się. Ale jak to wśród dzieci.raz lepiej raz gorzej. A Zoja jak w przedszkolu?

liluś 87

Miasto
Poland
Rozwiązania
0
Witam Was Kochane!!!
chciałam tylko poinformować że moja Oliwka czuje się bardzo dobrze. Cały czas ma remisję i zostało nam jeszcze rok z kawalkiem chemii podtrzymującej. Jesteśmy dobrej myśli. Pozdrawiam Was serdecznie

agnieszkaala

Miasto
Łęczna-Lublin-Nowy Sącz
Rozwiązania
0
Witam Was Kochane!!!
chciałam tylko poinformować że moja Oliwka czuje się bardzo dobrze. Cały czas ma remisję i zostało nam jeszcze rok z kawalkiem chemii podtrzymującej. Jesteśmy dobrej myśli. Pozdrawiam Was serdecznie
Luluś ale cudowne wiesci!! A jak to wszystko znosi mała księżniczka? Trzymam kciuki żeby dalej było ok!!!!

liluś 87

Miasto
Poland
Rozwiązania
0

emka01

Szczęśliwa mama:)
Rozwiązania
0
Liluś jestescie wszyscy bardzo dzielni.Bardzo sie ciesze,ze malutka wraca do zdrowia!

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom

reklama