reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Witamy się :-)

Lili a to taki pomysł miałaś z tą tetrą...ja pewnie nawet bym nie zdążyła założyć a już by była przesikana...zawsze są siki przy przebieraniu, ale teraz już jestem mądrzejsza - odpinam pampka i czekam...długo czekać nie muszę.
Dam znać jakby którą laseczka się chciała rozpakowywać ;-)
A co do siedziska to na allegro jest sporo, bo kiedyś oglądałam.

Lucy Ty karmisz jeszcze Miłoszka cycem ?!? Bo ciekawa jestem jak jest na sztucznym ile on już zjada.

Aga super Julencja :-)

Pati nie panikuj...jak będziesz miałą takie dziecko jak moje to zdążysz zupę i drugie danie ugotować...a i na deser się znajdzie czas.


My wczoraj 2 godziny rajdowaliśmy po krakowskim rynku :-) i gdyby nie to że zbliżało się karmienie i jakoś nie uśmiechało mi się Szymka w jakijś knajpie karmić to byśmy tak szybko nie wracali.
Ale dzisiaj już pada :-( choć jak tylko przestanie to się zbieramy na spacer.
 
reklama
Mysza nie karmie juz cycem. teraz jedzie tylko na sztucznym i zjada co 3 godz po 120 ml z 4 lyzeczek. a jak mysle o Krakowie to juz mi sie tesknota wlacza bo nie bylam juz z pol roku.
 
mysza moze i tak bedzie z tym gotowaniem :-) a powiedzcie mi jak przyprawiacie? tylko sól i jakies ziola czy moze tez byc vegeta kostki rosolowe itd? czy to juz nie bardzo bo za duzo chemi, ja czesto do zupy wrzucam kawalek kostki rosołowej i vegety wsypuje bo wtedy mi dopero zupy smaku nabieraja to samo z misem ja lubie ostro i pikantnie a nie tak uduszone i ugotowane :/ a schabu golonka itd ja nie jadam :-p wole cycki z kurczaka :-p
 
Lucy to mój Szymon zjada tyle samo. Też karmisz Nanem ? Ja się właśnie zastanawiałam kiedy dziecko zaczyna jeść więcej bo w szpitalu mi powiedzieli że do końca 1 miesiąca to właśnie 8x120ml dziennie a później niech pediatra decyduje. Wiadomo ze czasami nie zje tych 120, ale poniżej 100ml nie schodzi, choć i zdarzyło sie że wciągnął 140ml :-D :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
Mysza nie karmie juz cycem. teraz jedzie tylko na sztucznym i zjada co 3 godz po 120 ml z 4 lyzeczek. a jak mysle o Krakowie to juz mi sie tesknota wlacza bo nie bylam juz z pol roku.

Lucy to mój Szymon zjada tyle samo. Też karmisz Nanem ? Ja się właśnie zastanawiałam kiedy dziecko zaczyna jeść więcej bo w szpitalu mi powiedzieli że do końca 1 miesiąca to właśnie 8x120ml dziennie a później niech pediatra decyduje. Wiadomo ze czasami nie zje tych 120, ale poniżej 100ml nie schodzi, choć i zdarzyło sie że wciągnął 140ml :-D :-D :-D

To wychodzi na to, że mam super ekonomicznego syna :-) jak 120 wypije to dobrze, a powyżej tego to mu się zdarzyło dosłownie parę razy wypić :-)
 
Just teraz to ja zaczęłam się zastanawiać czy mojego Szymka szybko nie będę musiała na jakąś dietę szpinakową przerzucić :-D :-D :-D bo on je tyle co Wasze chłopaki a przecież ma dopiero niecałe 3 tygodnie ;-)


Jak tylko słońce wyszło to wybyliśmy na spacer... wyłaziłam się 2 godziny i nogi mi teraz do tyłka wchodzą. Ale za to Szymuś spał 4 godziny w sumie bo jak wróciliśmy to go z wózka nie wyciągałam. Teraz pojadł 130ml :-D i zasypia.
 
Mysza ja karmie bebilonem. i tam na opakowaniu pisze ze w 2 i 3 miesiacu srednia dzienna dawka wynosi 120 ml z 4 lyzeczek 6 razy na dobe. Milosz je siedem a czasem osiem razy ale staram sie nie dawac wiecej najwyzej daje mu herbatke zeby mial czas strawic :))))
just no to fakt Twoj Szymonek jest dosc ekonomiczny w utrzymaniu:))))))))
 
reklama
Czesc dziewczynki.

My bylismy ogladac mieszkanie,ale niestety nic z tego bo kuchnia maluska klitka a lazienka taka,ze ledwie moze automat wejdzie...

Martusionek ladne to krzeselko:-)
Jula uwielbia sie teraz pluskac w duzej wannie i szaleje niezle.

Milego wieczorku.Buziaki
 
Do góry