reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Dzięki. Jakoś wyjątkowo spokojna jestem o tę ciążę. Chyba duphaston mi świetnie na psyche działa ;) Zaraz teściowie przyjadą i im powiemy. Coraz trudniej mi przypadkiem nie chlapnąć, więc niech wiedzą. Bo przecież tym razem będzie dobrze i bez przygód, prawda? Musi być. Już widziałam, słyszałam i pokochałam. Czekam. Niech już będzie marzec:)
 
reklama
Cześć dziewczyny:)
Dawno mnie nie było. Dzieci zabierają mnóstwo czasu, a wieczorami padam.
Pleni gratuluje syneczka! Niech zdrowo rośnie. Jak Zoja reaguje na brata?
Katka gratuluje:) I ja też w ciąży i mam termin na marzec;) Na którego masz termin? Jak się czujesz? Mdłości i mnie męczą.
Dziewczyny jak się macie? Jak dzieciaki?
 

Załączniki

  • dzg0f9563e3f169f84ed3a11e7c813e3a34.jpg
    dzg0f9563e3f169f84ed3a11e7c813e3a34.jpg
    113,5 KB · Wyświetleń: 166
reklama
Agnieszka, mus to mus, odpoczywam. Moja lekarka dała mi dziś zielone światło na wstawanie, więc o tyle łatwiej, że śniadanie czy prysznic małego mogę ogarnąć. Ale pewnie skończy się na tym, że głównie będę polegiwać, bo dość szybko zaczynam odczuwać napięcie w dole brzucha i panikuję ;)
 
Do góry