reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

ewelina ja mialam reczny Tomme Tippee i ok (ale nie mam porownania z innymi ) kupilam taki bo mialam butle z TT i pasowaly do wkrecania bezposrednio pod laktator :tak:
 
reklama
ja mialam jakis zwykly za 50zl i byl swietny

Ola a G by dal laktator ja mialam swoj i w szpitalu byly i siedzialam obok laski ktoa 3 butle na raz a mi ani kropla nie poleciala to wylam jeszcze bardziej... laktacja mi ruszyla jak po 3 l zaczelam zlopac wody ;p pokarm mam do dzis a myl juz 3 miechy nie chce dydac
 
I ja witam. Lil, jak zawsze fajnie się czyta twoje wywody, A Ada niezła kaskaderkę uprawia :-D
Ja sobie wlasnie siedzę na fotelu, dzieci na podłodze się bawią (wyspały się w dzień :-() Pawełek chorowitek ma rozłozony garaż z autami, a Agi odkąd opanowała żołnierską technikę pełzania do przodu, robi to już coraz szybciej. Tak więc mam mniej więcej taki obraz, ze Agi co chwilę pełznie do garażu i próbuje mu coś zdemolować, a Pawełek ciągnie ją za nogi do tyłu na swojej miejsce, ta sie zlosci i tak w kółko... Oj chyba zaczynają się cięzkie czasy...
TY Lil też bedziesz to przerabiać...
ssabrina synuś cudny, a ja cię rozumiem, bo jak wiatr i deszcz, to ja też siedze w domu, teraz to przy tych chorowitkach to już od niedzieli...
Ewelina, ja miałam po synku kupioną elektryczną Medelę, to wtedy używałam trochę, szczególnie zeby pobudzić laktację, teraz praktycznie tylko przez jeden dzień podczas operacji, no ale bez niej się nie obyłam, teraz już pewnie będę ją sprzedawać, bo raczej nie będę już potrzebować. Na pewno taki ręczny warto jednak mieć w razie problemów z laktacją, czy żółtaczką dziecka, jak się jest oczywiście zdeterminowanym, żeby naturalnie karmić.
Ano zbliża się gorący czas roczniaków, zacznie się od Aniołków, potem my, Gosia, Martusionek, Wiolka itd, ja już się boję... Czas tak szybko leci...
 
Oj chyba zaczynają się cięzkie czasy...
TY Lil też bedziesz to przerabiać...
I po co ja to czytałam??? :-p


Adzik mi dzisiaj rano zwymiotowała, całym pochłoniętym mlekiem i flegmą, która Jej zalegała. A teraz zamiast dać się wyspać tatusiowi bo do późna pilnował ognia w piecu, by było nam ciepło, to używa wszelkich zabawek co to grają. ;-) Mam nadzieję, że A. ma twardy sen. :-p

Kaskaderka - wolałabym by podłoga w dalszym ciągu była WOW :-p

EDIT:
Możecie mi przypominać codziennie o foliku? Bo ja z Adą to jadłam go jak na lekarstwo i widzę, że teraz znów zapominam, a boję się. W ogóle to jutro dzwonię do lekarza i nie wiem czy umawiać się na wizytę już czy w 8t.? Miotam się strasznie. Do tego zero objawów. Wiem, że jest wcześnie i że każda ciąża jest inna, ale normalnie czasem ten strach wypełznie szybciej i nie zdążę go skontrolować i mnie paraliżuje.
 
Ostatnia edycja:
LIl ja do gina to bym wybrala sie jak najszybiej wez sobie poloz ten folik w miejscu do ktorego najczesciej zagladasz w ciagu dnia ja tam nie czekalabym do 8tc :-) z S tak nie czetalam poszlam dokladnie w 4 tc :-)
 
Witam
Lili połóż go sobie w widocznym miejscu, ja tak robiłam i robię jak mam coś łykać regularnie, leży koło czajnika, bo zawsze rano wstawiam i wtedy widzę tabletki.

Ewitka obrazek musi być teraz fajny, a najlepszy będzie jak dzieciaki podrosną :-):tak:

Ewelina ja nie używałam laktatora, a kupiłam jakiś zwykły, ponoć dobre są z Aventa i Canpola, jak nie chcesz masowo ściągać mleka to Ci nie potrzebny elektryczny a najlepiej taki zakup rozważyć po porodzie - przynajmniej takie jest moje zdanie.

Ilonka miło Cię tu widzieć, zaglądaj częściej, ja nawet po porodzie nie mogłam z bb zrezygnować. Jakoś znajdowałam czas, chociaż mój szkrab zajmujący był. Kuba też spał krótko a często.

A teraz Kuba urzęduje po całym pokoju i dopiera mi sie do kompa.:-)
 
Lili ja sobie myslalamze jak bede drugi raz w ciazy to do gina pojde najwczesniej w 8 tyg ale jak znam zycie i siebie to pobiegne w 5 tyg:-p ale wiesz ze usg to dopiero w 7 tyg ma sens wiec jesli progesteron wyjdzie ok to moze warto poczekac
 
Ostatnia edycja:
Ewelina Ja zakupilam reczny z Aventu i gdybym wiedziala ze bede odciagac calodobowo to bym zakupila sobie elektryczny.Wiec moze lepiej z takim zakupem sie wstrzymac i zakupic po porodzie,bo moze faktycznie nie bedziesz w cale potrzebowac.Ale jakbym kupowala elektryczny to z Medeli juz,bo teraz mam z poradni laktacyjnej wlasnie i jest super a ten reczny z Aventu tez jest dobry tylko nie ma takiej sily odciagania co elektryczny no i reka sie meczy jak tak co 2-3h musialam odciagac mleczko:tak:
Lili Ja mam podobny problem teraz z moimi tabletkami anty :eek: i wzielam i polozylam w widocznym miejscu tabletki i dodatkowo ustawilam sobie w telefonie przypomnienie codzienne o braniu tabletek.A strach jest normalny kochana a na wizyte Ja bym poczekala przynajmniej do tego 7tc zeby bylo mozna zobaczyc serducho bo wczesniej to tylko pecherzyk bedzie i tylko bedziesz sie wiecej stresowac.
Ilonko fajnie ze sie odezwalas,myslalam ostatnio o was i widze ze Igunia juz nie cyca moj nie cyca ale dostaje moje mleko z butli jeszcze ale nieduzo,i pewnie juz niedlugo tez bede tylko podawac MM.U nas tez malo czasu na BB,z czytaniem spoko ale na napisanie juz mi czasem brakuje czasu :sorry: Pozdrowionka dla was dziewczyny ;-)

A u nas w koncu slonce wyszlo,wiaterek lekki wieje wiec popoludniu na jakis spacer wyruszamy :-D jesli pogoda sie nie zmieni oczywiscie :happy2:

Milego dnia mamusie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Progesteron mi wyszedł w 4tc 19,82 jakoś tak, więc wysoki w porównaniu z Adą, bo tam miałam 13,82 w 4tc. Mam kupioną luteinę dopochwowo jakby co i jak jutro pogadam z lekarzem to zacznę brać. Ale chcę ustalić dawkę by 2x nie było czasem za mało. Z Adą brałam 4x.

Myślałam, że będę się mniej denerwować. Jest to inne zdenerwowanie jak z Adą, ale jest. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Muszę to sobie często powtarzać. :tak:
 
Do góry