reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Just Mega GRATULACJE !!!!!

Lili gratuluję przeniesienia dziecia do własnego łóżeczka
Weronika jest jak mała budda :-D:-D

Okres buntu dwulatka jest do przeżycia ,okres buntu 4 latka też , ale ciężko przeżyć okres buntu 16 latki :szok::szok::-D:-D:-D:-D
Czasami wymiękam :eek::eek::eek:
wczoraj wychodzi młoda na imprezę .
Pytam kiedy będziesz?
Odpowiedż :
Jak przyjdę to będę ,pewnie przed północą zwłoki wrócą do domu .:-D:-D:-D
Jak zasnę -nie budzić .Zwłoki muszą zmartwychwstać :szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
No to żeśmy sobie konstruktywnie pogadały .:-D:-D:-D:-D

A to moja dama też w pampku ,ale już większa niż twoja
i w nowej czapce zrobionej wczoraj w nocy :-D:-D
 

Załączniki

  • 20121119646.jpg
    20121119646.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
reklama
Pati - i moja taki żarłok, jest zdecydowanie większa od Adrianny, jak skończyła 2 miesiące stwierdziłam, że nie ma co Jej pchać w ciuchy 0-3, które były prawie na styk, tylko w 3-6, które z kolei były trochę za duże, ale zdecydowanie wygodniejsze, no i nie wyglądała jak szynka wtedy. :-p Od tygodnia jestem pod wrażeniem, bo świadomie łapie zabawki w rączki, które ma pozawieszane, nie pamiętam, żeby to tak szybko szło. Normalnie niektóre rzeczy dziwią mnie, choć już to przerabiałam z Adrianną, ale jak widać ucieka to z pamięci. I dobrze, przynajmniej człowiek znowu się zachwyca, jest pod wrażeniem i pęka z dumy. :-)

A jak Michał? Przekonał się do siostry?

No i jak na studiach dajesz radę? Bo to nie lada wyczyn, z dwójką dzieci. A przed Tobą sesja za chwilę.


As76 - no Klaudia niezła, uśmiałam się. :-) Pocieszam się, że do 16 mamy jeszcze długą drogę. :-p Świetna czapka, no i na pewno cieplutka. :tak:
 
Dzięki wszystkim!

Pati, bardzo pokrzepiająco na mnie dziala Twój przykład :-) widzę, że przy drugim karmienie piersią może całkiem inaczej wyglądać niż przy pierwszym :-)
Weronika i Karolinka mogą sobie ręce podać jeśli chodzi o figurę ;-)

Lili, pewnie przy pierwszym czas dużo wolniej płynął i temu się wydaje, że te wszystkie postępy dużo później były ;-)
Sz dziś znów sam spał :-) tyle, że się 4:50 obudził, a że głodnawy był i wyspany to sobie wstałam pół godziny przed budzikiem :baffled: Sz jak panisko śpi rozwalony po przekątnej na łóżku 140x200 i pewnie myśli sobie - no w końcu nie muszę się rozpychać, żeby mieć kawałek łóżka dla siebie :-)
Najciekawsze to jest to, że w sprawie samodzielnego spania Sz największe opory ma T, masochista czy co, że mu brakuje tych kopniaków, walki o poduszkę itp.itd. :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
widzę, że przy drugim karmienie piersią może całkiem inaczej wyglądać niż przy drugim :-)
Ciekawe, ciekawe. :-p


Ja to się bałam troszkę jak to będzie jak Ada zostanie przeniesiona, bo teraz ma 140x70 a miała 180x200 czy 200x220 nigdy nie wiem :-p (chyba to drugie, bo A. nogi nie wystają). No i poradziła sobie, bezbłędnie, jeszcze tonę zabawek zabrała ze sobą. Niemniej jednak Sz. musi czuć się jak pan i władca, nie ma co. :-D
 
Witam się i tutaj.

Pati różnica między dzieciaczkami niezła jest. Widać. Przynajmniej przy drugim dziecku nie musisz się stresować, że nie je. Jak przygotowała do urodzi Michałka?

As mała śliczna, czapka cudna a Klaudia aparatka, dobra pyskówka jak na 16. Dobrze, że nie powiedziała, ze wróci za 2 dni np.

Lili Just gratulacje dla samośpiących maluchów.

EwelinaK mój mały się budzi w nocy i często go biorę do siebie na chwilę potem odkładam z powrotem do łóżeczka, mały czasem potrzebuje się przytulić. A ostatnio znowu mu się odwidziało zasypianie samemu i powiedziałam, że nie wymięknę, przyjdę do niego na chwilę jak krzyczy, chwilę po leży i odkładam go tak by sam zasnął w łóżeczku a nie go odkładam.

Mój Kuba robi coraz więcej postępów. Zaczął pokazywać na rzeczy palcem wskazującym a nie środkowym, łapie długopis w rękę i próbuje malować, bazgrać. Czyli wychodzi jeszcze, że to sprawy neurologiczne. Pokazuje na części ciała.
 
lili no my tez ciuszki 62 i 68 uzywamy i raczej juz wiecej tych 68... a kombinezon mam niby nac 62 no i nie wiem czy mi cala zime starczy... moja jeszcze nawet nie gaworzy, czasem tylko cos jej wyskoczy;-)

michal sistrze najchetniej dalby w lape auto i sie bawł- jest fajnie ale uwazac nadal musze ;-)

just no powiem ze duma mnie rozpiera ze z cycowaniem sie udało, teraz medel ma fajna butelce CALMA i dziec na butle nie przejdzie tak łatwo, droga ale wg mnie warto jak chce sie karmic i ten system z rureczkami do nsuki ssania tez ponoc fajny jak dziec ma kłopot z zassaniem

studia... coz jakos leca, pisze trzy prace... ide spac kolo 00 a jak dzieci daja pospac to pobudka koło 5-6 i tyram zanim spia... bogu dzieki mam super tesciowa, michal z dziadkami szaleje a ja ogarniam dom z mala na rekach jak marudna jest... toche sie czuje jak cyborg :-d

gosiu urodzinki w niedziele robie i to w dodatku chlopak siostry tez ma ur.. zobzczymy jak mnie zawala zabawkami a jeszcze mikołaj po jutrze-jestesmy wszyscy zapisani- miasto daje paczki dzieciom za darmo bez wzgledu na dochody itp.-mala tez dostanie :-)

ps mam clexane 0,2 7 sztuk jak ktoras chce to pw mysle ze jak sie bierze dawke 0,4 to to samo co dwa zastrzyki 0,2
 
Pati faktycznie Weroniczka grubasek przy Michałku i dobrze,oby kłopotów z jedzeniem nie miała. Podziwiam, ze sobie tak radzisz. Miłego imprezowania. Kamilek z M. też wybiera się na Mikołajki, a potem mamy grupę zabawową, także mily dzień nam się szykuje.
Gosia samych postępów życzę.
As śliczne zdjątka i czapa pierwsza klasa. No a Klaudia mnie nie zaskoczyła, mam siostrę w jej wieku:)
Just, Lili jak tak Was sie czyta, to wydaje się, ze to oddzielne spanie jest takie łatwe, a jak pomyślę o Kamilku, to sobie tego nie wyobrażam.
Moja wizyta udana, Pawełek rośnie, ja też;-). Kamilek dziś szalał na sankach, bo u nas w końcu pięknie, biało.
 
Dziewczyny pomocy. Karmie Michalka wlasnym mlekiem tyle ze sciaganym do butelki. Na noc dostaje mm bo moim mlekiem mniej sie najada. W dzien to nie problem bo moge dawac czesciej ale w nocy chcialabym zlapac choc chwile snu wiec dostaje mm. No i tak... Teraz wchodzimy w 3 miesiac zycia. Wg nowych norm zywieniowych mm powinno byc 130x6 a z piersi na zadanie. Ja z cyckow uciagne ok 100-120. Czasem mniej. Nigdy wiecej. Jak wiec teraz mam Michasia karmic? Dawac mojego 120 i jak sie nie naje dorabiac mm? Ile? A na noc robic 130? Nie wiem. Z Emi nie przerabialam dokarmiania i czuje sie teraz zagubiona. Normalnie dziecko we mgle... Jakies rady?
 
reklama
aisa normy normami a dziecko dzieckiem każde inne. michał mi do roku nie wypijal 130ml, gora 90ml wiec na te normy nie patrz tylko na dziecko ;-) jak głodny a od ciebie wydoił wsio to daj mm, ja bym robila 100ml chyba ze mialby dostac tylko butle to wtedy te 150 i po paru razach zobaczysz ile on ci wypija. a czemu nie karmisz piersia? nie daje rady michał? eh skąd ja znam te problemy:rofl2: michały tak maja widocznie:baffled:
 
Do góry