reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści z porodówek i gratulacje

Dzięki dziewczyny :-) mnie o dziwo głowa nie bolała wcale. Za to syn strasznie niecierpliwy... Oj charakter ma za mną :p robią mu badania bo okazało się że wody były zielone i teraz na antybiotyku jest okruszek mój mały. Dobrze że za cesarke wzięli się praktycznie od razu i że ja też z tymi skurczami pojechałam. Mały był już po 4 na karmieniu. życzę Wam naprawdę szybkich i bezpiecznych rozwiązań dziewczyny i tych maluszków już obok ;-)

Ja chcę jeść:p mój ostatni posiłek był w niedzielę o 13:-/

Czekam na wieści od Was... Jeśli kogoś z gratulacjiami ominęłam to przepraszam i Gratuluję! :-)
 
reklama
Gratulacje moja droga [emoji4] ja niestety po cesarce dalej cierpie na okropny bol glowy. Juz tydzien czasu. [emoji22]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję. Okropny jest ten bol glowy. I wlasnie tak dlugo trzyma. Pamietam ze gorszy ten bol glowy niz rwanie po cięciu. Nie wiem czy to od ruszania. Tu staralam sie nie podnosic glowy tylko na boki ale tez chyba podnioslam.

wysłane z Tapatalka
 
magdalena zdrowka dla maluszka :) czemu cie tyle bez jedzenia trzymaja? juz wtorek mamy!

kurcze boje sie tego bolu glowy, przed ciaza miewalam okropne migreny az wymiotowalam tak mnie glowa bolala, w ciazy na szczescie sie wyciszylo ale jeszcze pamietam jak to jest jak glowa strasznie boli.. a dlugo trzeba z ta glowa nieruchomo lezec?
 
Dzięki dziewczyny :-) mnie o dziwo głowa nie bolała wcale. Za to syn strasznie niecierpliwy... Oj charakter ma za mną :p robią mu badania bo okazało się że wody były zielone i teraz na antybiotyku jest okruszek mój mały. Dobrze że za cesarke wzięli się praktycznie od razu i że ja też z tymi skurczami pojechałam. Mały był już po 4 na karmieniu. życzę Wam naprawdę szybkich i bezpiecznych rozwiązań dziewczyny i tych maluszków już obok ;-)

Ja chcę jeść:p mój ostatni posiłek był w niedzielę o 13:-/

Czekam na wieści od Was... Jeśli kogoś z gratulacjiami ominęłam to przepraszam i Gratuluję! :-)
Bosssshhhhe dajcie się jej najeść! Kiedy planują pierwszy posiłek?
 
Bol glowy nie do zniesienia podczas podnoszenia sie. Nie da sie funkcjonowac normalnie. Tylko lezenie pomaga na pare minut ale jest maluszek w domu więc trzeba coś robić

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
gratulacje dziewczyny. worek się rozprol.

moja koleżanka też miała takie migrenowe bole głowy. była u lekarza a on jej powiedział ze to po znieczuleniu. trzymało ja 2 tyg. mam nadzieję że u was będzie krócej.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny -Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy. Dla maleństw oczywiście zdrowia i jeszcze raz zdrowia :) Ja nie miałam po pierwszej cc bólu głowy ale ja pod całkowita narkozą byłam to może inaczej za to miałam w gardle ból bo byłam intubowana a nie mogłam odchrząknąć bo brzuch poszyty ale jakoś przetrwalam
 
Ostatnia edycja:
Do góry