reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści z porodówek i gratulacje

reklama
A zapomniałabym dziewczyna od ktg powiedziała mi że jej pani doktor dała rade że po cc jak wstajemy to żeby spiąć pośladki niby to pomaga nie czuć tak bólu muszę to sprawdzić ona mówiła że podobno jej bardzo pomagało
 
Czemu Magdalenka bez jedzenia tak? Mi rano we wtorek juz sucharki dali i herbatę ,a na obiad teraz zupe jarzynowa. Bol powraca bo leki przestaja działać. Czuje okropnie teraz plecy i macica chyba.

wysłane z Tapatalka
 
Tak dlugo bo doba zerowa mi się wydłużyła przez późną cesarke. Liczę na kolacje bo już dopada mnie kryzys i chce zwiać do domu :p wreszcie pozbylam się kroplówek.
 
reklama
Do góry