reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści z porodówek i gratulacje

tamtusia - gratuluje i troszkę zazdroszczę i tego że masz już skarb przy sobie i ekspresowego tempa
 
reklama
Witam Leonarda po tej stronie :) Tamtusia ogromne gratulacje. Poród ekspresowy :) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i szybko będziecie w domku, odpoczywajcie sobie teraz :)
 
Dziękuję Wam bardzo :-)! Napiszę tylko, że nie spodziewałam się zupełnie , że będę 3 w kolejce :-) z malutkim wszystko ok, był na obserwacji, bo cały czas mruczal :-) nie wiadomo dlaczego, ja podejrzewam, że mu zimno bylo, i lelarka tez tak mowila, bo wszytskie badania i wyniki ma ok. Laktacja rozkręca się baaaaaaaaardzo powoli, ale nie poddam się :-) Leonek jest przesłodki :-) uczymy sie siebie :-) ja fizycznie czuję się oj, pomimo, że taki drobny to minimalnie pękłam. A poród cóż, już nie dawałam rady, skurcze na 100 miałam i wizję paru godzin, mówię do położnej, że ja coś chcę przeciwbolowego, ona, że to idzie po lekarke, ale mówi, to ja zbadam i ona w śmiech, że już rodze, dzwoniła po lekarzy i się śmiali, że szybko bil, bo tak się rozkrecilo. Samo parcie pikuś :-) i ten moment jak na piersi mi połozyli malego, i ta ulga, że krzyczy :-) maz mnie pocałowal i sie poplakal, a z pierwszym synkiem nie. Życzę wam wszystkim takiego tempa, tylko tych skurczy nie ;-) później do wieczora mąż był ze mną, wieczorem mi napisał, że mi dziękuję za kolejny cud, i że jestem bardzo dzielna. Eh super :-) a synek w domu ogląda zdjęcia i filmik i cieszy się z Leonka, dzwonił i się pytał czy mam dzidzie, zrobiliśmy wideo rozmowę to skakał z radości i cały czas tak słodko mówił Lelon, Lelon :-) jestem szczesliwa :-) pozdrawiam Was i dziękuję za tak ciepłe słowa :-)

zdjęcia nie mogę wysłać z telefonu. Jak już będziemy w domu to postaram się dodać :-)
 
Aż mi się łezka zakręciła w oku, widać po reakcji męża, że bardzo przeżywał to wszystko. Dobrze, że wszystko jest w porządku. Zdrówka dla Was:)
 
No ja tak samo po przeczytaniu się wzruszylam i już bym chciała swoje maleństwo [emoji4] super ze u was wszystko w porządku. [emoji9]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana super . Wzruszająca chwila ;) oj jeszcze będziemy tyle razu się wzruszac :)

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
reklama
mi też się łezka w oku zakręciła :) już nie mogę się doczekać swojej kolejki :D
Dużo dużo zdrówka Wam życzę :*
 
Do góry