reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z porodówki...

Dzag serdeczne gratulacje!!!

Agak
na salę, w której byłam przywieźli dziewczynę zaraz po cesarce, jeszcze znieczuloną, mogła tylko zwilżać usta wodą, a na następny dzień już sucharki i kleik.
 
reklama
Agak, w "moim" szpitalu nie można jeść i pić do pionizacja, około 12 godzin. Później tylko woda niegazowana bez ograniczeń. Po dobie od cesarki dają sucharki a później już szpitalny posiłek, czyli taki na jaki się złapiesz czy to obiad czy kolacja. To jakieś półtora doby. Szczerze mówiąc nawet gdyby mi wcześniej dawali coś normalnego do zjedzenia to bym nie zjadła. Jak tu do toalety iść tak zaraz po cesarce :-p

Katjusza :-) No to nas wymyśliłaś :-p I widzę, że jednak ja też mam czego gratulować :-) Super, gratuluję.
 
No zlitowali się... Trzymam kciuki, choć jak godzinę temu miałaś jechać to już pewnie po wszystkim. Lekkiego "po cesarce" życzę :-)
 
Piguła powodzenia!!!
Pewnie nie zmartwi Cie fakt, że wlaśnie straciłas szansę na zloty medal za urodzenie jako ostatnia :-D
Cos czuję że ten medal przypadnie mi :biggrin2:
 
reklama
Do góry