reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Hej:) wczoraj byłam na wizycie u gina. Pani doktor potwierdziła ciaze. Siedziałam tam chyba z godzinę. Przedstawiłam jej wypisy że szpitala po poronieniu i ciąży pozamacicznej. Kobitka bardzo się przejela moimi przejściami. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi. Przepisała mi duphaston 3 opakowania żeby ciąża tym razem była bezpieczna. Czekanie w kolejce u niej to istna makabra. Trzeba się uzbroić w cierpliwość ale jest bardzo dobrym lekarzem i warto:) w czwartek idę na pierwsze usg z moim M:) <3 już nie mogę się doczekac:)
 
Trzeba się narzekać, ale warto skoro tyle czasu Ci poświęciła. Może w czwartek będzie juz widać serduszko? Czekamy na dalsze opowieści z kolejnej wizyty [emoji6]
 
Ann, 22 będzie idealnie. Ja się zapisałam na 21, wcześniej to nawet ginekolog mi odradził bo powiedział, że może nic nie byc widać i bez sensu potem za tydzień znów przychodzić. Ja jestem tego samego zdania i też nie chciałam mieć wizyty zbyt wczesnie. W poprzedniej ciąży byłam w 6 tygodniu to był tylko malutki pęcherzyk i nic więcej. A teraz jak pójdę to mam nadzieję, że będzie już piękne serduszko [emoji175]
 
Ja wizytę mam 20 sierpnia i to będzie 8 + 3tc. Także napewno coś zobaczę, bo w pierwszej ciąży byłam w 6 + 2tc i było serduszko. [emoji4]
 
U mnie w dniu wizyty będzie 6+5TC, więc może coś zobaczę, chociaż nie wiem, bo to moja pierwsza ciąża :D Czy na wizytę muszę mieć zrobioną betę czy ginekolog sama skieruje mnie na nią?
 
reklama
Do góry