reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

hej dziewczyny
ja dalej lezę to juz prawie miesiac
usg z dzis
24 t i 2 dni
waga 580g
wszystko z maluchem ok

tylko martwię sie bo przez 10 dni maluch przytul tylko 20 g

lekarz mówi ze waga na 24 tydzieb jest idealna ta 580 g i pewnie usg zle wyliczył

ps . Wie ktos jak oni liczą wage usg ??
boje sie ze za malo przybrał chociaż lekarz uspokaja ze wszystko jest ok
Pchelko te pomiary dają duży błąd, na pewno dzidziuś rośnie. Leż, za kilkanaście tygodni będziesz miała najpiękniejszą nagrodę za Twoje trudy, trzymam kciuki mocno za Ciebie.
 
reklama
hej dziewczyny
ja dalej lezę to juz prawie miesiac
usg z dzis
24 t i 2 dni
waga 580g
wszystko z maluchem ok

tylko martwię sie bo przez 10 dni maluch przytul tylko 20 g

lekarz mówi ze waga na 24 tydzieb jest idealna ta 580 g i pewnie usg zle wyliczył

ps . Wie ktos jak oni liczą wage usg ??
boje sie ze za malo przybrał chociaż lekarz uspokaja ze wszystko jest ok
[emoji4][emoji4][emoji4] jak się cieszę że u Ciebie dobrze...
Czasem lekarz źle zmierzy kości i już wagą wychodzi nie tak jak trzeba. Już kiedyś pisałam że miałam USG po 2 dniach robione inny lekarz i sprzęt... I dzieci mi schudły po 50g w ciągu 2 dni... więc się nie martw... Zawsze w USG podają granice błędu +/-15%
Najważniejsze że już macie 25tc więc już z górki teraz maleństwo ż każdym dniem ma coraz większe szanse na przeżycie. Koleżanka ma chłopców z 29tc jeden całkiem zdrowy drugi wymaga rehabilitacji ale za kilka miesięcy dogoni brata...
Trzymam kciuki za kolejny miesiąc.
 
Dziewczyny co do szyjki... Na ostatniej wizycie 3 tyg temu szyjka długa taka jak zawsze czyli ponad 4 cm. Ale przy badaniu gin powiedziała że cos tam na opuszek palca Teraz martwię się że chodziło o rozwarcie... Mówiła tylko że teraz to spacery a nie bieganie i zapobiegawczo luteina 2x1 na twardnienia.
W czwartek mam wizytę i boję się co tam się dowiem... Boję się chodzić itp chociaż leżenia nie miałam nakazanego.
Myślicie że dopóki szyjka długa to ok?
 
hej dziewczyny
ja dalej lezę to juz prawie miesiac
usg z dzis
24 t i 2 dni
waga 580g
wszystko z maluchem ok

tylko martwię sie bo przez 10 dni maluch przytul tylko 20 g

lekarz mówi ze waga na 24 tydzieb jest idealna ta 580 g i pewnie usg zle wyliczył

ps . Wie ktos jak oni liczą wage usg ??
boje sie ze za malo przybrał chociaż lekarz uspokaja ze wszystko jest ok
Pchelka jak dobrze że się odezwałaś :) waga jest bardzo dobra. Pomiar zależy od oka lekarza albo mały w tym czasie nie chciał pozowac ;) lezcie razem jak najdłużej :)
 
Dziewczyny co do szyjki... Na ostatniej wizycie 3 tyg temu szyjka długa taka jak zawsze czyli ponad 4 cm. Ale przy badaniu gin powiedziała że cos tam na opuszek palca Teraz martwię się że chodziło o rozwarcie... Mówiła tylko że teraz to spacery a nie bieganie i zapobiegawczo luteina 2x1 na twardnienia.
W czwartek mam wizytę i boję się co tam się dowiem... Boję się chodzić itp chociaż leżenia nie miałam nakazanego.
Myślicie że dopóki szyjka długa to ok?
Jak już pisałam szyjka poniżej 2 cm to problem. Dodatkowo źle jest kiedy szyjka utworzy lejek. Do poniedziałku niedaleko oszczędzaj się. Mój doktor mówi że jak ma się poród zacząć wcześniej to nawet leki i leżenie nie pomogą. To jest oczywiście mały procent porodów ale się zdarza.
Ja mam taki teraz ból pochwy, nie spojenia tylko pochwa właśnie. Niedługo nie będę mogła chodzić :( ale w środę idę do ginka to mnie przynajmniej zbada ginekologicznie. Zawsze to coś.
 
hej dziewczyny
ja dalej lezę to juz prawie miesiac
usg z dzis
24 t i 2 dni
waga 580g
wszystko z maluchem ok

tylko martwię sie bo przez 10 dni maluch przytul tylko 20 g

lekarz mówi ze waga na 24 tydzieb jest idealna ta 580 g i pewnie usg zle wyliczył

ps . Wie ktos jak oni liczą wage usg ??
boje sie ze za malo przybrał chociaż lekarz uspokaja ze wszystko jest ok

Wspaniale że u was wszystko dobrze :))
Dostałaś już sterydy na płucka? W ogóle co mówią lekarze? Z tego co wiem teraz jak dostanie dobra opiekę to jest bardzo duża szansa ze wszystko będzie dobrze, nawet jakby chciał się juz pojawić na świecie :).

Waga jest bardzo dobra. Ja dokładnie w tym samym dniu miałam 630 +/- 80 gram wiec naprawdę to są małe różnice :))
 
Jak już pisałam szyjka poniżej 2 cm to problem. Dodatkowo źle jest kiedy szyjka utworzy lejek. Do poniedziałku niedaleko oszczędzaj się. Mój doktor mówi że jak ma się poród zacząć wcześniej to nawet leki i leżenie nie pomogą. To jest oczywiście mały procent porodów ale się zdarza.
Ja mam taki teraz ból pochwy, nie spojenia tylko pochwa właśnie. Niedługo nie będę mogła chodzić :( ale w środę idę do ginka to mnie przynajmniej zbada ginekologicznie. Zawsze to coś.

W czwartek mam wizytę więc dan rade. Mnie pobolewa aje tylko czasami ale tak jak od początku. Mam nadzieję że się nie skrocIla i się zamknęlo
Boję się...
 
W czwartek mam wizytę więc dan rade. Mnie pobolewa aje tylko czasami ale tak jak od początku. Mam nadzieję że się nie skrocIla i się zamknęlo
Boję się...
Jak ja przeczylalam ten poniedziałek...:confused:
W takim razie jeszcze lepiej że czwartek. Do tego czasu lez i odpoczywaj. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.
 
Pchelka! To naprawdę super wieści, dobrze, że się odezwałaś bo każda z nas myśli tu o Was [emoji846] jak w ogóle sytuacja z rozwarciem i infekcją? Coś się z tym zmieniło?
 
reklama
Do góry