reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Gratulacje. Dużo zdrowia dla Córeczki i dla Ciebie. Co się zadziało, ze Malutka tak się pospieszyla?
Od 21 tyg porod przedwczesny zagrażający, częste krwiaki na macicy, do końca nikt nie wiedział o co chodzi. Od 3tyg byłyśmy w szpitalu. o 2 w nocy dostałam skurczy które czułam ale na ktg nie wychodziły, nawet w trakcie porodu skurcze były niewidoczne, malutka o 10 rano była już z nami. Mała jest zdrowa, ja narazie walczę o pobudzenie laktacji.
 
reklama
Hej, dzisiaj kompletnie niespodziewanie pojawiła się na świecie moja córeczka.

33+5 waga 1933g, 48cm, dostała 9pkt. Na obserwacje jest w inkubatorku.
Porod SN.
Serdeczne gratulacje! Dużo zdrówka dla Was :) troszkę wcześnie ale piękna niespodzianka. Wrzuć w wolnej chwili jakaś foteczke w wątku witamy na świecie. Powodzenia!:)
 
Od 21 tyg porod przedwczesny zagrażający, częste krwiaki na macicy, do końca nikt nie wiedział o co chodzi. Od 3tyg byłyśmy w szpitalu. o 2 w nocy dostałam skurczy które czułam ale na ktg nie wychodziły, nawet w trakcie porodu skurcze były niewidoczne, malutka o 10 rano była już z nami. Mała jest zdrowa, ja narazie walczę o pobudzenie laktacji.
Walcz o laktacje. Na pewno nie pójdzie łatwo ale to samo zdrowie dla wczesniaczka. Jeśli będziesz mogła to przystawiaj mała jak najczęściej.
 
reklama
Do góry