reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarza)

I kolejne kwietniowe bliźniaki są już na świecie :-)

18.03.2013 Miss Cinname o godzinie 6.06 i 6.09 urodziła przez cc cudownych facetów Tadzia i Pawełka - 2500 i 2600 - 10 pkt. Maluchy witamy po drugie stronie, a dzielnej mamusi gratulujemy.

Poza tym ja też w szpitalu- rozwarcie na 2 cm, a maluchy po usg 2130 i 2560. Czekam na trzeci zastrzyk na płucka i zostaje tu już do koñca. Oby jak najdłużej.
 
reklama
Hejka

No i nie doczekalam rocznego macierzynskiego ;) w piatek odeszly mi wody z sila wodospadu no i o 22:20 mialam juz Rysia ;)... a ciecie mialo być w tym tygodniu dopiero... no coż widocznie chlopak nie chce byc dluzej w domu z mamusia :p

Wazy rowne 3 kg, 52cm :) i dostal 9 apgar :), jest caly i zdrowy i zostal wpisany jako noworodek donoszony bo wszystko jest OK :)


w poniedzialek nas wypisali, we wtorek z goraczna 39 wrocilam do szpitala bo mialam zastój pokarmu... i myslalam ze mi piersi eksploduja... ale juz jest lepiej, panie położne pomogły ;)

Lekarz powiedział ze rana po cesarce sie goi jak na psie wiec spoko :)

Ale jesteśmy szcześliwi :)
 
Wczoraj tj. 23.03.2013 o godz. 23.20, przyszła na świat moja córeczka. Mała ważyła 2900 i ma 57 cm. Musieli wziąć ją na intensywną terapię, teraz oddycha sama, jest bardzo dzielna. Jutro będzie przewieziona do innego szpitala.
 
reklama
Do góry