reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarza)

Mam wieści od Izy876
została przyjęta na oddział, ma tylko 2 cm rozwarcia ale pęcherz płodowy jest nisko i może pęknąć w każdej chwili. Gin się boi ze razem w wodami pójdzie pępowina. Pozdrawia wszystkich i trzyma za nas kciuki
My za Ciebie też:-)
 
reklama
hej dziewczyny

długo mnie nie było, ale melduje ze rozpakowałam się sn 13.04.013 o 19.16. Franek 3840g i 58 cm, zdrowy dostał 10/10. wczoraj nas wypisali do domu. w szpitalu był grzeczny a w domu daje popalic. poród straszny, ale opisze jak bede miała czas. mam problemy z pokarmem mały na butli, a cycki bolą
 
wieści od Izy876

Wczoraj o godz. 19.15 urodziła się nasza Lenka:-).Waży 3490 i ma 55cm i 9pkt apgar.Poród koszmar! Bez ZZo, myślałam ze umrę.Powodzenia dla nierozpakowanych jeszcze Kobitek, trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne porody !!
 
A ja na patologii. Mialam dzis ktg i wyszly skurcze ponad 100, a ja ich kompletnie nie czuje, tzn odczuwam je jako spinanie sie brzucha i tyle. Glowka napiera juz bardzo mocno, wiec ze wzgledu na bardzo szybki pierwszy porod, lekarz zdecydowal, ze zostaje. Dziwnie mi tu, w ogole sie nie czuje na porod...
 
reklama
Do góry