reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarza)

Witam i ja :-)

22.04.2013 przyszedł na świat nasz synek Adaś. Ważył 4380 g i mierzył 60 cm. Poród sn bez nacinania (pękłam na 2 szwy). Poród długi i bardzo bolesny. Ale synek wynagradza te cierpienia. Od środy popołudniu jesteśmy w domu. Już karmię tylko piersią. Pozdrawiam :-)
 
reklama
dzisiaj, szesnaście minut po północy przyszła na świat nasza córcia Zuzanka - 3800 gr i 56 cm. poród ciężki, pełne rozwarcie po 15 godzinach skurczy i niestety zakończenie cc, z braku postępu porodu w drugiej fazie - główka cofała się pomimo dobrych partych...

ale Zuza jest najcudowniejsza na świecie :) oboje się z Mężem w Niej zakochaliśmy :)
 
reklama
Witam... My niestety od piątku jestesmy w szpitalu :-( Zaraz po szczepieniu mały zagorączkował i dostał kataru wiec myslałam ze to objawy poszczepienne,jednak zamiast lepiej było gorzej więc poszlismy do pediatry. Podejrzewała zapalenie ucha i wysłała nas na oddział. Na szczęście uszka zdrowe ale mały ma zapalenie gardła i jest na antybiotyku. jest juz zdecydowanie lepiej, ale musi brac leki przynajmniej przez pięć dni więc jest nadzieja ze w srodę nas wypiszą... Pozdrawiam a Hubercik buziaki przesyła...
 
Do góry