reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarzy ).

czekam aż Misiek wróci z pracy - już jedzie i jedziemy do szpitala. Hanusi zaplątał się dookoła paluszka u nóżki mój kłak, miała już czerowny paluszek od połowy, więc próbowałam odplątać i zaplątałam jeszcze bardziej, jest tak mocno ściśnięty, że cały czerwony i spuchnięty nie mogę go odplątać a boję się, że jak długo tak będzie to zsinieje i złapie go martwica. na pewno ją boli, bo jak dotykam to wrzeszczy, więc nie mogę więcej próbować.
jestem idiotką i krzywdzę własne dziecko przez głupotę i te moje kłaki, które wszędzie wypadają. beczę cały czas i dlatego piszę, żeby się uspokoić, bo w takim stanie jej nie pomogę. trzymajcie kciuki żeby poszło szybko i było niegroźnie.
 
reklama
Kurde weszłam na chwile i sama przykre wieści.
Ja z Adaśkiem też w szpitalu od niedzieli :(
Młody ma stwierdzone azs-teraz to jest nadkażone i jest masakra. Ale to nie wszystko-oprócz tego dopadła go choroba bostońska :( No i jeszcze zapalenie spojówek. Sam sobie biedny te zakażenia przenosił.
Przebadali go tu już na wszystkie strony,pobrali krew,mocz,ropę do badań. Pierwsze wyniki z krwi ok, na resztę wyników czekamy, jeszcze na alergeny mu testy robili.
 
wiadomość od suzi1:

Wyniki są dobre,dziś znowu pobierali mu krew.Miał ekg a jutro bedzie usg.
Czekamy na kupke żeby oddać do badania.Jestem podłamana,w dodatku nie wiem co z chrzcinami.Do niedzieli kilka dni a ja nie wiem czy się odbędą;( prosze o kciuki . Buziaki od Suzi dla dziewczyn z bb.
 
wiadomosc od suzi1:

Dziś przeżyłam największy koszmar.Temp.40,2 i zaczął siniec na ustach i stopach.
Niczym nie dało się zbić gorączki.
Dopiero po lekach,kroplówce i zimnych okładach spadła do 37,8.Byliśmy rentgenie płuc i jutro będzie opis.Nie wiadomo co to jest! Istny koszmar:-(

Dziewczyny módlmy się za małego Aliego aby było wszystko dobrze!!!!!
 
reklama
Do góry