reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarzy ).

reklama
reklama
Suzi wysłała wczoraj do mnie mms-a ze zdjęciem Alusia...powiem jedno SERCE MNIE ZABOLAŁO !!!!

Odpisałam jej i zapytałam co mówią lekarze???
odpisała:


Jest poprawa po wlewach.Tzn po tym jak maszyna podaje mu silny antybiotyk.Trwa to ok godziny.Do tego ma jeszcze 2 antybiotyki dożylnie,sterydy i kroplówki.Ja wierzę mocno ,że się poprawi! Innej opcji nie dopuszczam do myśli.Jutro mają być kolejne wyniki.A przyczyną tego wszystkiego był na 90% refluks.Tak załatwili go lekarze przez te wszystkie pobyty w tamtym szpitalu,bo teraz jest w innym mieście.


DZIEWCZYNY DALEJ MODLITWA ZA ALUSIA!!! MUSIMY ICH WSPIERAĆ !!! JUZ TYLE PRZESZLI ;(
 
Do góry