reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala(BEZ KOMENTARZY):)

reklama
dziewczyny wpadłam tylko powiedzieć że mały Adas jest już z nami :) przyszedł na świat w piątek 7.09. waga 3700 i 51cm 9pkt apgar :)))) ciezko nam si eogarnac ze wszystkim bo nie zostawiamy go na sekunde samego bo sie boimy jak cholerka :p niestety musielismy przejsc na butelke bo nie moglam karmic malego przez dobe i juz nie chce cyca ssac:(((( jak si eogarne to napisze wiecej pozdrowionka
 
I my juz rozpakowane :-) poprzez cc
Maja 12/09/12 g. 15.11 waga 3420, 56cm nie wiem ile dostala pkt ale sie dowiem. Ja jeszcze totalnie zakrecona, ale na wlasnych nogach. Prosiłam meza aby Was wczoraj poinformował ale bidulek zgubił sie tutaj. Pozdrawiam, jak juz sie ogarne to napisze wiecej.
 
Hej kochane, ja od wczoraj na patologi ciazy...masakra. Skurcze na KTG od niedzieli do wczoraj byly czesto i 100 pokazywalo a dzis nic 3 skurcze. Wczoraj i dzis mialam sprawdzane wody,USG,KTG takze pilnuja nas ładnie. Mam za soba testy oxy no ale nic nie ruszylo. Jutro dostane kroplowke na wywolanie wiec ciekawe 3majcie kciuki. Maly niby wazy 4200 a ja przerazona. Pozdrawiam
 
No i wepchnelam się bez kolejki:-) wczoraj 14 września o 10.35 na świat przyszła moja córeczka Olivia przez cc. Waży równe 3 kg wzrost 49cm, 9 w skali abgara. Jak się już wyczolgam że szpitala to napisze coś więcej. Narazie po cesarce ledwo żyje.obolala ale na :-):-)
maxa szczesliwa:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się dziewczynki z wami niedzielnie. Przez całą ciąże lekarz mówił że będzie dziewczynka a tu niespodzianka 13.09.2012 o godz. 11:15 urodziłam SYNKA :-) maluszek ważył w dniu ur. 3900 i mierzył 56 cm. Imię w dalszym ciągu wybieramy :-) Już jesteśmy w domku. Pozdrawiam was wszystkie.
 
reklama
Do góry