reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala(BEZ KOMENTARZY):)

reklama
Wiadomość od
Beacia82 " Pozdrowienia z pooperacyjnej. Synek jest juz na świecie waga 4500 długosć 55 punktów 10 - wszystko u nas ok "

Wiadomość od
Beacia82 "Ja i Marcelek czujemy się dobrze jak na cc na prawdę całkiem całkiem, jeszcze lepiej niż po pierwszym cieciu. Synek trochę cycuje ale większość spi. Pozdrów cioteczki zaraz prześlę fotkę"
 
Wiadomość od
Beacia82 "Hej czujemy sie dobrze, ja codziennie lepiej, mały dziś w nocy grasował bo zgłodniał a ja niestety nie mam jeszcze mleczka a te pare kropel siary mu juz nie wystarcza musiałam po kilku godzinach walki sie poddac i poprosić o mleczko, ale mam nadzieję że mleczarnia w końcu ruszy. Dziś już wychodzimy do domku, czekamy tylko na badanie z piętki i wypisy :) "
20120829471.jpg
 
reklama
Wiadomośc od Merlin
Hej mnie dorwały w nocy okropne skurcze zwalające z nóg,ale nie regularne,trafiłam na porodówkę o 3 w nocy.Dali dwie kroplówy i czekali az skurcze bedą regularne,a że ból z nerki szedł to jest podejrzenie że mały znowu uciska na nerkę.Skurcze brzuszne mineły około 9 teraz jestem na patalogii i czekam i czekam co dalej.
 
Do góry