reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

reklama
Sms od Ankki

Hej
:-) szyjka się nie skraca i na usg wszystko wygląda dobrze. Mała waży 1460g. Czekamy na wyniki crp, mój lekarz prowadzący mówi że od tego zależy co dalej. Pewnie się okaże na wieczornym obchodzie.
Dzięki za sms pozdrowienia dla wszystkich.
 
Muffy jest w szpitalu dostałam od niej sms-a.

Od wczoraj jest w szpitalu przez jej wysoki puls i okropne skurcze. Z małym jest wszystko dobrze ale mogą go wyciągnąć wcześniej ze względu na jej kłopoty z sercem. Prosi o kciuki i pozdrawia Was serdecznie.
 
sms od Clodi:
" jednak zostałam w szpitalu na patologii zamkniętej, nikt wchodzić nie może do mnie :-( na ktg wyszły delikatne skurcze ale na szczęście wody nie urosły. Leżę pod kroplówką mam jakiś antybiotyk. Straciłam głos ma przyjść do mnie jeszcze internista gardło zbadać. Gin mówił ze jakieś 4 do 6 dni poleżę. Pozdrowienia dla wszystkich"
 
sms od clodi dzisiejszy :
" jest o wiele lepiej. nawet humor mi wraca powoli:-) czuje się silniejsza ze mogłabym jutro po cmentarzach chodzić.poleżę jeszcze kilka dni to ostatni miesiąc ciąży będę jak nowo narodzona. a przyda się dodatkowa energia na poród;-) chyba mi coś na sen dali bo dopiero o 5.30 się obudziłam, już nie pamiętam kiedy spalam cala noc. Pozdrowienia dla wszystkich"
 
reklama
Do góry