reklama

Wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2012' rozpoczęty przez Ania_789, 9 Październik 2012.

1. Ania_789

Ania_789 Mama uroczych córeczek;-)

Na Waszą prośbę :-)
    Tutaj będziemy mogły pisać same, bądź przekazywać wieści od innych Mamuś ;-)

2. LilithGoth

LilithGoth Fanka BB :)

Sms od Ankki

Hej
    :-) szyjka się nie skraca i na usg wszystko wygląda dobrze. Mała waży 1460g. Czekamy na wyniki crp, mój lekarz prowadzący mówi że od tego zależy co dalej. Pewnie się okaże na wieczornym obchodzie.
    Dzięki za sms pozdrowienia dla wszystkich.

3. reklama
  4. LilithGoth

Sms od Ankki

Hejka! U nas ok bo badaniu gin. Ale dopiero jutro zrobią mi ktg, i jak nie będzie skurczy to do domku.
    Pozdrawiam Wszystkie...buziaczki
    :-)

5. LilithGoth

Muffy jest w szpitalu dostałam od niej sms-a.

Od wczoraj jest w szpitalu przez jej wysoki puls i okropne skurcze. Z małym jest wszystko dobrze ale mogą go wyciągnąć wcześniej ze względu na jej kłopoty z sercem. Prosi o kciuki i pozdrawia Was serdecznie.

6. nathani

nathani Moderator

sms od Clodi:
    " jednak zostałam w szpitalu na patologii zamkniętej, nikt wchodzić nie może do mnie :-( na ktg wyszły delikatne skurcze ale na szczęście wody nie urosły. Leżę pod kroplówką mam jakiś antybiotyk. Straciłam głos ma przyjść do mnie jeszcze internista gardło zbadać. Gin mówił ze jakieś 4 do 6 dni poleżę. Pozdrowienia dla wszystkich"

7. nathani

nathani Moderator

sms od clodi dzisiejszy :
    " jest o wiele lepiej. nawet humor mi wraca powoli:-) czuje się silniejsza ze mogłabym jutro po cmentarzach chodzić.poleżę jeszcze kilka dni to ostatni miesiąc ciąży będę jak nowo narodzona. a przyda się dodatkowa energia na poród;-) chyba mi coś na sen dali bo dopiero o 5.30 się obudziłam, już nie pamiętam kiedy spalam cala noc. Pozdrowienia dla wszystkich"

8. Fiolka_130

Fiolka_130 Fanka BB :)

Wiadomość od LilithGoth "zostaje w szpitalu, mam za wysokie ciśnienie i blizna po cc się nie podoba. Pozdrów foremki odemnie. Buziaki"

9. ankka02

ankka02 Fanka BB :)

SMS od LilithGoth:
    "Hej dobrze jest, wczoraj miałam usg i z Oleńką wszystko ok. Z blizną też super, ktg książkowe, mała waży już 2300. Może dzisiaj mnie wypuszczą, najpóźniej jutro"

10. reklama
  11. Ciril

Ciril Fanka BB :)

Hej!!! Leżę podpięta d kroplówki. Skurcze po 30%Jutro mam mieć sterydy...Prawie spię....

12. Majja

Majja Fanka BB :)

Ciril trzymaj się tam ciepło, oby nic nie bolało tylko ...

Poleć forum